|

برنده اصلی بازی استقلال-گل گهر!

آبی‌های پایتخت در شرایطی بازی باخته را در دقایق تلف شده بردند که هواداران تا آخرین دقایق پشت تیمشان بودند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال در یکی از جذاب‌ترین‌ بازی‌های لیگ بیست و دوم در یک بازی دراماتیک گل‌گهر سیرجان را در پنج دقیقه پایانی شکست داد تا فاصله‌اش با صدر جدول را حفظ کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این پیروزی در شرایطی به دست آمد که رضا میرزایی با یک گل و گرفتن پنالتی و کوین یامگا با گلزنی از روی نقطه پنالتی در آخرین دقیقه بازی نقش تأثیرگذاری در این برتری داشتند، اما نکته جالب توجه در خصوص برد سه امتیازی و حساس آبی‌ها، همراهی ویژه هواداران حاضر در استادیوم بود.

تماشاگران استقلال در این بازی در حالی که تیمشان با یک گل از میهمان عقب بود، هرگز دست از تشویق بازیکنان برنداشتند و تا آخرین لحظه بازی به امید برگشت تیم استقلال، شاگردان ساپینتو را تشویق و به حمله وا داشتند.

1829394

شاید با توجه به توقف استقلال برابر نساجی و پیروزی سپاهان و پرسپولیس قبل از بازی استقلال پیش‌بینی می‌شد با نزدیک شدن به دقایق پایانی فشار هواداران استقلال بیش از حریف روی تیم خودی باشد اما تماشاگران حاضر در ورزشگاه در رویه‌ای نسبتا متفاوت با جامعه هواداری رایج در استادیوم‌ها تا آخرین لحظه بازی از تیم خود حمایت کردند و به خصوص بعد از زدن گل تساوی، حسابی بازیکنان را برای زدن گل بعدی تشویق و تهییج کردند. اتفاقی که در نهایت نتیجه داد و بازیکنان استقلال در یک بازگشت تاریخی، گل‌گهر را در پنج دقیقه پایانی با حمایت هوادارانشان شکست دادند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی