|

اعتراض ستاره پرسپولیسی گل گهر به ناداوری در بازی با استقلال!

مدافع تیم گل‌گهر مدعی است تیمش در دیدار با استقلال با دو اشتباه داوری باخته است.

لینک کوتاه کپی شد

شایان مصلح  پس از شکست ۲ بر یک گل‌گهر مقابل استقلال در یک دیدار جنجالی اظهار داشت: بازی پرفشاری بود و می‌دانستیم بازی سنگینی داریم. خدا را صد هزار مرتبه شکر که زمان خوبی به گل رسیدیم، اما انگار قسمت ما این است که همه چیز فوتبال نباشد. در مسابقه‌ای که می‌توانستیم برنده باشیم با دو اشتباه داوری بازنده شدیم. در صحنه گل نخست روزبه چشمی روی کی‌روش استنلی خطا می‌کند و همان توپ گل می‌شود و در صحنه پنالتی نیز همه چیز مشخص بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ وی تصریح کرد: موعود بنیادی‌فر در بازی استقلال - سپاهان روی برخوردی با قائدی اشتباه پنالتی گرفت. او در شش یا هفت دیدار رو در رو پنالتی گرفته است. مگر چنین چیزی داریم؟ داوران ما آدم‌های شریفی هستند و نمی‌گویم شرف خود را می‌فروشند، اما قرار نیست هر صحنه ۵۰-۵۰، ۶۰-۴۰ یا ۷۰-۳۰ را به نفع تیم حریف سوت بزنید. ما زحمت می‌کشیم و اگر قرار است اینجوری بشود بگویند که نیایم.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر همچنین خاطر نشان کرد: همیشه برای استقلال و هواداران این تیم احترام قائلم. در زمان حضور در سپاهان دو بار موعود بنیادی‌فر جلوی استقلال و یک بار بیژن حیدری جلوی استقلال اشتباه کردند. سال گذشته در همین ورزشگاه هندی که هند نبود را پنالتی گرفتند. در بازی رفت روی قاسمی‌نژاد پنالتی بود و داور گرفت، اما امروز قبل گل اول خطا شد و گل دوم نیز پنالتی نبود. اگر قرار است اینطور باشد به ما بگویند که بیایم و دورهمی ۹۰ دقیقه بازی کنیم و در آخر بگویند یک برد برای تیم مقابل محاسبه خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی