|

این بازیکن دیگر پرسپولیسی نیست!

محمد عباس‌زاده قطعا دیگر خود را یک پرسپولیسی نمی‌داند.

لینک کوتاه کپی شد

به هر دری زد که دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد. به لیگ یک رفت و آقای گل شد، به لیگ برتر بازگشت و گل زد، پیراهن نساجی را پوشید و برای پرسپولیس پست گذاشت، غیرمستقیم پیغام داد که آماده بازگشت است؛ اما...

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اما آنکه در بدترین موقعیت به سراغش رفت، تیم قرمزپوش دیگری بود که اتفاقا برخی از هوادارانش، پرسپولیس را دشمن شماره یک تیم محبوب خود می‌دانند و طبیعتاً حضور یک پرسپولیسی در این تیم تابوی بزرگی است که آنها تاب نمی‌آورند.

از محسن بنگر تا فرشاد احمدزاده و سایرین، پرسپولیسی‌های ناکامی بودند که در تراکتور هرگز سرمایه اجتماعی مطلوب خود را کسب نکردند اما اوضاع برای عباس‌زاده متفاوت پیش رفت و او با گل‌های متوالی تبدیل به ستاره خط حمله این تیم شد.

1829150

حالا در سومین فصل حضور، او هشت گل برای تراکتور زده که سه تا مقابل پرسپولیس بوده. آخرین گل با پشتک‌های متوالی زده شد که شاید تنها شبیه به پشتک‌های تمام‌نشدنی در بازی استقلال - سایپا بود.

او در سایپا آنقدر جلوی استقلال خوشحالی کرد که نشان دهد گلزنی به استقلال به عنوان یک پرسپولیسی چه طعم شیرینی دارد. اما این بار گویی آمده بود که از پرسپولیس و پرسپولیسی انتقام بگیرد.

پس گل زد و خوشحالی کرد و گفت که به تراکتور متعصب است. آری، انگار پرسپولیسی سابق، حالا دست از طرفداری کشیده و دیگر باید او را یک تراکتوری دانست...

1829151

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی