|

ثبت رکوردی دست نیافتنی توسط مسی در فرانسه

فوق ستاره آرژانتینی تیم پاری‌سن‌ژرمن به یک رکورد جذاب در بازی با نانت دست یافت.

لینک کوتاه کپی شد

این که در هر بازی لیونل مسی به یک رکورد جدید دست پیدا کند دیگر عادی شده، اما همان طور که هواداران این فوق ستاره هیچ گاه از این افتخارات سیر نمی‌شوند و هر بار بابت آن به لئو بیشتر افتخار می‌کنند، خود این بازیکن نیز همچنان در مسیر خلق رکورد‌های جدید است. او امشب در بازی با نانت هم رکوردی منحصربفرد را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بر اساس این رکورد جدید، لیونل مسی در طول دوران باشگاهی خود روی به ثمر رسیدن ۱۰۰۰ گل تاثیر مستقیم داشته است. این رکورد در جریان پیروزی ۴-۲ پاری‌سن‌ژرمن مقابل نانت به دست آمد؛ جایی که او توانست یکی از گل‌های تیمش را به ثمر برساند.

او که همین چند وقت پیش به رکورد ۷۰۰ گل باشگاهی رسید، امشب با زدن هفتصد و یکمین گل خود، مجموع گل‌ها و پاس گل‌های خود در عرصه باشگاهی را به عدد ۱۰۰۰ رساند؛ لئو ۲۹۹ پاس گل در لالیگا و لیگ یک فرانسه داده که وقتی آن را با ۷۰۱ گل او جمع کنیم، به عدد شگفت انگیز ۱۰۰۰ خواهیم رسید.

این رکورد در هشتصد و چهل و یکمین بازی لیونل مسی به دست آمد؛ بنابراین او در طول دوران باشگاهی خود به طور میانگین (۱.۱۹) در هر بازی حداقل روی یک گل تاثیر مستقیم (گلزنی یا پاس گل) داشته است.

در شرایطی که بازار رقابت مسی و رونالدو در ثبت رکورد‌های شگفت انگیز همچنان داغ بوده و ستاره پرتغالی با حضور در لیگ عربستان در پی بالا بردن شمار گل‌های باشگاهی خود است، مسی با ثبت این رکورد، کریس را در فازی دیگر به مبارزه طلبید و باید دید او در برابر این رکورد، چه رکوردی را رو خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی