|

شانس کم دو چهره برای نشستن روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی!

2 سرمربی برای هدایت تیم ملی ایران شانس بسیار کمی دارند.

لینک کوتاه کپی شد

اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود حدود 3 ساعت درمورد گزینه‌های مختلف سرمربیگری تیم ملی بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ در این جلسه وضعیت گزینه‌های ایرانی مثل امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام و حسین فرکی بررسی شد. هرچند قلعه‌نویی و فرکی انصراف خود را از این موضوع اعلام کرده‌اند اما بازهم به نسبت نکونام گزینه جدی‌تری برای تیم ملی محسوب می‌شوند. در واقع سرمربی سابق فولاد خوزستان به دلیل نوع رفتار خود در زمان جدایی از این تیم آن هم در اوج رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گزینه مقبولی برای اعضای هیات رئیسه نیست و شانسی برای جانشینی کارلوس کی‌روش ندارد.

هیات رئیسه فدراسیون روز گذشته نفرات خارجی مثل پاکو خمز، ژوزه مورایس، فلیکس سانچز، یک گزینه ایتالیایی و حتی برانکو ایوانکوویچ را هم مورد بررسی قرار داد. البته با توجه به اینکه ظاهرا سرمربی کروات تیم ملی عمان برای فسخ قرارداد خود با تیم ملی این کشور باید مبلغ سنگینی را پرداخت کرده و البته برای بازگشت به ایران، مشکل پرداخت مالیات سنگین معوقه را دارد، برانکو را نیز نمی‌توان گزینه چندان محتملی برای هدایت تیم ملی محسوب کرد.

ظاهرا فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی علاقه بیشتری به استفاده از سرمربی خارجی دارد اما این امر منوط به تامین منابع مالی لازم و فراهم شدن راهکارهای انتقال پول به حساب مربی خارجی است تا بار دیگر اتفاقی مشابه با پرونده مارک ویلموتس تکرار نشود. به همین دلیل مهدی تاج درصدد است از طریق مذاکره با مقامات دولتی، به نوعی این مشکل را حل کند.

طبق اعلام احسان اصولی، سرمربی جدید تیم ملی تا حدود 20 اسفند مشخص خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی