|

انتقاد مدیرعامل نفت آبادان از قیمت نجومی بازیکنان

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان درباره مشکلات این تیم صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان این که در حال حاضر ۴ بازیکن جوان زیر ۲۱ سال در تیم‌مان که پیشنهاد ۱۶ میلیارد تومانی دارند در حالی که در حال حاضر قراردادشان با باشگاه نفت آبادان ۷۰ میلیون تومان است، گفت: من چطور می‌توانم این بازیکنان را نگه دارم؟

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ مسعود رضاییان امروز ۹ اسفندماه در جلسه شورای ورزش خوزستان که با حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهار کرد:

در حال حاضر ۷۰ درصد بازیکنان صنعت نفت آبادان در لیگ برتر خوزستانی هستند که ۴۰ درصد آن آبادانی هستند. همچنین تاکنون ۴۸ درصد به بازیکنان پرداختی داشته‌ایم و باید تا هفته بیست و پنجم، ۲۰ میلیارد تومان دیگر تأمین اعتبار شود تا بتوانیم پرداختی به بازیکنان را به ۷۰ درصد برسانیم.

وی ادامه داد:

 

همچنین ۲۴۰ نفر در هشت تیم پایه باشگاه مشغول به فعالیت هستند و ۵۰۰ نفر فوتبال‌آموز داریم که در مدارس فوتبال تحت آموزش هستند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه سقف قرارداد بازیکنان ما در لیگ برتر ۴.۶ میلیارد تومان است، گفت:

سایر بازیکنان ما رقم قراردادشان از ۶۰ میلیون تومان تا ۴ میلیارد تومان است. در حال حاضر سه بازیکن ۴ میلیارد تومانی در باشگاه صنعت نفت آبادان مشغول به فعالیت هستند. همچنین میانگین دستمزد بازیکنان ما نزدیک به ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان است اما با توجه به اینکه مجبور شدیم از ابتدای فصل تاکنون تعداد زیادی بازیکن و مربی را جابجا کنیم که همه این تغییرات نیز منفی بوده است و به نظرم خشت اول را کج گذاشتیم و تا ثریا نیز کج بالا می‌رود، این مبلغ تغییر کرد.

وی ادامه داد:

۳۳ روز است که به عنوان مدیرعامل در باشگاه صنعت نفت آبادان مشغول به فعالیت شدم. در ابتدا قصد پذیرش این سمت را نداشتم اما چون این باشگاه همیشه حامی من بوده است و از هر جایی که رانده شده بودم من را با آغوش باز پذیرفته بود، شرط مروت و مردانگی ندیدم که در آن مقطع باشگاه را تنها بگذارم. ماندم و نگران هم نیستم اما آنچه مسلم است این است که ما نمی‌توانیم معجزه کنیم. حتی اگر پول زیادی هم به تیم تزریق شود سابقه ندارد تیمی بتواند در ۳۳ روز، ۶۶ روز یا ۹۹ روز نمی‌توان کاری کرد و البته در بلندمدت می‌توان کار انجام داد.

رضاییان تأکید کرد:

جایگاه فعلی صنعت نفت آبادان خوب نیست و سابقه نداشته است باشگاهی سه مربی و سه مدیرعامل تغییر داده باشد و بتواند در لیگ برتر بماند و این‌ها همه نشانه‌های زوال و فروپاشی است ولی ما هستیم تا اجازه ندهیم این اتفاق برای صنعت نفت آبادان رقم بخورد و هستیم تا توانایی و جانمان را بگذاریم تا تیم سقوط نکند زیرا داشتن تیم فوتبال تنها سرگرمی مردمی مثل آبادان باشد.

وی بیان کرد:

یک بازیکن آفریقایی با مبلغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار جذب کردیم و تصورمان این است که بازیکن خوبی است و شاید جذب این بازیکن با این مبلغ بسیار خنده‌دار باشد زیرا ما پولی نداریم. همه دوست دارند تیم‌شان قهرمان شود ولی باید شرایط را فراهم کرد و آن تیم بودجه مناسب و پایدار از ابتدای فصل داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد:

چند بازی مهم در پیش رو داریم که روی همه این بازی‌ها حساب می‌کنیم. به نظر من علاقه و غیرت در بازیکنان نفت آبادان برای حفظ تیم در لیگ برتر وجود دارد.

وی بیان کرد:

اگر همین امروز رئیس هیات فوتبال خوزستان یک بازیکن خوب خوزستانی را برای حضور در نفت آبادان به ما معرفی کند از این موضوع استقبال می‌کنیم. در حال حاضر ۴ بازیکن جوان زیر ۲۱ سال در تیم‌مان داریم که در ترکیب اصلی نفت آبادان به میدان می‌روند اما همین الان می‌گویم ما دیگر نمی‌توانیم این بازیکنان را نگه داریم. این بازیکنان پیشنهاد ۱۶ میلیارد تومانی دارند در حالی که در حال حاضر قراردادشان با باشگاه نفت آبادان ۷۰ میلیون تومان است و من چطور می‌توانم این بازیکنان را نگه دارم؟ البته من می‌گویم اشکالی ندارد این سرنوشت ما است که بازیکن بسازیم و دیگران استفاده کنند و ما با داشته‌های دیگرمان ادامه دهیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی