|

پیشکسوت سرخ ها: پرسپولیس می تواند زیباتر بازی کند

حمید درخشان در رابطه با سرمربی تیم ملی نیز صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 

 

حمید درخشان سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است پرسپولیس هنوز جا دارد که زیباتر بازی کند هر چند در این مقطع از فصل موضوع مهم کسب امتیاز است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ حمید درخشان در خصوص برد پرسپولیس 3 بر صفر برابر نفت مسجد سلیمان گفت:

شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم بودیم و نفت مسجد سلیمان به تهران نیامده بود که دفاع کند. در مجموع پرسپولیس تیم برتر میدان بود و بعد از اینکه بیرانوند پنالتی حریف را مهار کرد شرایط برای پرسپولیس بهتر شد و اگر آن توپ گل می‌شد پرسپولیس کار سخت‌تری در ادامه بازی داشت.

وی عنوان کرد:

پرسپولیس هنوز جا دارد که زیباتر و بهتر از این فوتبال بازی کند و البته در این مقطع از فصل که تیم‌ها سخت امتیاز از دست می‌دهند این موضوع مهم است که پرسپولیس امتیاز بگیرد و در کورس قهرمانی باقی بماند. رقابت بین سه تیم بالای جدول بسیار نزدیک و فشرده است. قبلاً هم گفته‌ام که اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان شود باید برای شکست دادن سپاهان و استقلال دندان تیز کند.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره مطرح شدن گزینه‌های ایرانی و اینکه در نهایت آنها انصراف خود را اعلام کرده‌اند تصریح کرد:

مطرح کردن اسامی مربیان ایرانی فکورانه نبود و وقتی چنین حرکتی را فدراسیون انجام داد گزینه‌های ایرانی متوجه مسائل پشت پرده شدند و انصراف دادند. فدراسیون باید در سکوت کارش را جلو ببرد و در نهایت سرمربی را انتخاب کند و این کار سختی نیست.

درخشان گفت:

وقتی گزینه‌های ایرانی انصراف داده‌اند طبیعتاً فدراسیون به سمت مربی خارجی خواهد رفت. امیدوارم مربی خارجی ضعیف نیاوریم و فردی سرمربی تیم ملی شود که کارنامه‌دار و حداقل آشنایی نسبی با فوتبال ایران و فوتبال منطقه داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی