|

پرسپولیس 3-0 نفت مسجدسلیمان؛ مدعی جذاب!

پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از ساعت 16:45 به مصاف هم رفتند و پرسپولیس این دیدار را برد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس با یک برد شیرین به سپاهان رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پرسپولیس دوباره به تنظیمات کارخانه برگشت و مثل اکثر بازی هایش چند فصل اخیرش، هم سه امتیاز مسابقه را کسب کرد و هم کلین شیت انجام داد تا 42 امتیازی شود.

اطلاعات بازی

 • هفته‌ بیست و یکم  مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس

  بازی: پرسپولیس 3-0 نفت مسجدسلیمان

  تاریخ و زمان: دوشنبه 8 اسفند ماه 1401 ساعت 16:45

  مکان: ورزشگاه آزادی تهران

  داوران: کوپال ناظمی - محمد علی پورمتقی - دانیال باشنده - سعاد وفاپیشه - ناظر داوری: محمدرضا فلاح  

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، وحدت هنانوف، سینا اسدبیگی (سروش رفیعی دقیقه 46)، میلاد سرلک، امید عالیشاه (دانیال اسماعیلی فر دقیقه 82)، مهدی ترابی (سیامک نعمتی دقیقه 70)، عیسی آل‌کثیر (کمال کامیابی نیا دقیقه 70) و لئاندرو پریرا (مهدی عبدی دقیقه 87)

سرمربی پرسپولیس: یحیی گل محمدی

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد مجدکرمانشاهی، عقیل کعبی، محمد خرم‌الحسینی (حسین شنانی دقیقه 29)، پیمان رنجبری (رضا دهقانی دقیقه 38)، پیمان میری، رضا مغانلو، حسین گودرزی، جهانبخش ذبیحی طاهر (سینا عبداللهی دقیقه 46)، محمود صالحی (مجتبی مقتدایی دقیقه 46)، محمد مهدی احمدی (آریا برزگر دقیقه 72) و اسماعیل بابایی

سرمربی نفت مسجدسلیمان: رضا عنایتی

کارت زرد: جهانبخش ذبیحی طاهر 1+45 - وحدت هنانوف دقیقه 46 - سینا عبداللهی دقیقه 83 - کمال کامیابی نیا دقیقه 1+90 - آریا برزگر دقیقه 1-90

کارت قرمز: -

گل ها: سینا اسدبیگی دقیقه 22 - مهدی ترابی دقیقه 5+45 - مهدی عبدی دقیقه 89

حواشی بازی

 • رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس نیز در ورزشگاه آزادی حضور دارد و بازی را از نزدیک تماشا می کند.
 • دو بازیکن نفت مسجدسلیمان در همان 40 دقیقه اول مسابقه دچار مصدومیت شدند و زمین مسابقه را ترک کردند. محمد خرم الحسینی و پیمان میری این دو بازیکن بودند.
 • این مسابقه هم مثل هفته های گذشته در حضور تماشاگران برگزار می شود ولی به علت بالا بودن قیمت بلیت ها، تعدادی کمی تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

گزارش زنده

ساعت 18:47 / بازی به پایان رسید.

دقیقه 90 / شش دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.

دقیقه 89 / حرکت خوبی از سمت چپ شکل گرفت و وحید امیری توپ را به مهدی عبدی رساند که ضربه پای چپ این بازیکن تبدیل به گل سوم سرخ ها شد.

دقیقه 88 / پاس خوبی پشت مدافعان نفت مسجدسلیمان برای مهدی عبدی ارسال شد و این بازیکن به توپ رسید ولی موفق نشد از آن استفاده ای کند.

دقیقه 81 / ارسال از سمت چپ شکل گرفت که ضربه سر آریا برزگر را علیرضا بیرانوند به سادگی آن را گرفت.

دقیقه 79 / یک برخورد بین لئاندرو پریرا و عقیل کعبی باعث شد این دو بازیکن با هم درگیر شوند که با دخالت داور مسابقه و بازیکنان دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، ماجرا تمام شد.

دقیقه 70 / بازیکنان پرسپولیس حرکتی را از سمت راست شکل دادند ولی پاس نهایی کمال کامیابی نیا کیفیت لازم را نداشت و به سیامک نعمتی نرسید تا موقعیت از دست برود.

دقیقه 64 / ضربه کاشته بازیکنان پرسپولیس را امید عالیشاه ارسال کرد که ارسال او را مدافعان نفت مسجدسلیمان برگشت دادند.

دقیقه 60 / بازیکنان نفت مسجدسلیمان باز هم صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ارسال روی دروازه، با ضربه سر اسماعیل بابایی همراه بود و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55 / بازیکنان نفت مسجدسلیمان چسبیده به محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که رضا دهقانی پشت آن قرار گرفت و ضربه اش را به شکلی خطرناک زد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 51 / بازیکنان پرسپولیس حرکتی را از سمت راست شکل دادند ولی ارسال مهدی ترابی کیفیت و دقت لازم را نداشت و موقعیت از دست رفت.

ساعت 17:55 / بازی در نیمه دوم آغاز شد.

ساعت 17:39 / بازی در نیمه نخست به پایان رسید.

دقیقه 5+45 / حرکت قشنگی از سوی بازیکنان پرسپولیس شکل گرفت که توپ به مهدی ترابی رسید و این بازیکن پس از یک حرکت انفرادی و یک ضربه فنی زیبا، گل دوم پرسپولیس را زد.

دقیقه 1+45 / ارسال خطرناک از سمت چپ شکل گرفت ولی عیسی آل کثیر به توپ نرسید و فرصت برای پرسپولیسی ها از دست رفت.

دقیقه 41 / پس از مهار ضربه لئاندرو پریرا، این بار نوبت فرهاد کرمانشاهی بود که احساس ناراحتی کند. البته خیلی زود مشخص شد او مشکلی برای ادامه بازی ندارد.

دقیقه 39 / حرکت زیبایی از سمت راست شکل گرفت که در نهایت ارسال زمینی مرتضی پورعلی گنجی و ضربه لئاندرو پریرا را فرهاد کرمانشاهی گرفت.

دقیقه 38 / سریال مصدومیت ها در این بازی برای نفت مسجدسلیمانی ها تمامی ندارد و این بار نوبت پیمان میری بود که به دلیل مصدومیت زمین مسابقه را خارج کند.

دقیقه 36 / رضا عنایتی و دستیاران او نسبت به قضاوت کوپال ناظمی معترض شدند که ناظمی از آن ها خواست به اعتراضات خود پایان بدهند.

دقیقه 34 / بازیکنان پرسپولیس چسبیده به محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که امید عالیشاه پشت این توپ قرار گرفت و ضربه اش با بدشانسی تمام به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 30 / حرکت قشنگ بازیکنان پرسپولیس به وحدت هنانوف ختم شد ولی باز هم این بازیکن با یک ارسال بی کیفیت، فرصت سوزی کرد.

دقیقه 27 / بازیکنان نفت مسجدسلیمان در منطقه مناسبی صاحب ضربه ایستگاهی شدند که ارسال آن ها را علیرضا بیرانوند با یک خروج مناسب، دور کرد.

دقیقه 24 / توپ به سمت چپ رسید و محمد مهدی احمدی صاحب توپ شد. این بازیکن پس از دریبل چند بازیکن پرسپولیس، از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش به مدافعان پرسپولیس برخورد داشت.

دقیقه 22 / بازیکنان پرسپولیس حمله ای را از سمت چپ شکل دادند. پاس های متوالی سرخ پوشان در نهایت با ارسال وحید امیری همراه شد که بازیکنان نفت مسجدسلیمان ابتدا آن را برگشت دادند ولی در ادامه شلیک سینا اسدبیگی باعث شد سرخ پوشان تهرانی به گل اول برسند.

دقیقه 19 / امید عالیشاه سعی کرد با پاس در عمق لئاندرو پریرا را صاحب توپ کند که فرهاد کرمانشاهی با یک خروج به موقع، توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 15 / بازیکنان نفت مسجدسلیمان صاحب چند ضربه کرنر شدند که موفق نشدند از هیچکدام بهره ای ببرند و موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت.

علیرضا بیرانوند علیرضا بیرانوند پس از مهار پنالتی پیمان میری

دقیقه 12 / پیمان میری پشت ضربه پنالتی نفت مسجدسلیمان قرار گرفت که ضربه او را علیرضا بیرانوند به زیبایی مهار کرد.

دقیقه 11 / علیرضا بیرانوند در خط دفاعی توپ را به سینا اسدبیگی داد که این بازیکن توپ را لو داد و در ادامه مجبور شد روی بازیکن نفت مسجدسلیمان خطای پنالتی مرتکب شود.

دقیقه 9 / بازیکنان پرسپولیس حمله ای را از سمت چپ شکل دادند که ارسال وحید امیری را فرهاد کرمانشاهی به راحتی به آغوش کشید.

دقیقه 8 / بازیکنان نفت مسجدسلیمان صاحب ضربه کرنر شدند و ضربه را مستقیم زدند که علیرضا بیرانوند آن را دور کرد.

دقیقه 6 / سید محمد خرم الحسینی بازیکن نفت مسجدسلیمان بعد از برخورد با بازیکنان پرسپولیس از ناحیه دست دچار مصدومیت شد و تیم پزشکی پرسپولیس برای بررسی وضعیت او به میدان آمدند.

دقیقه 4 / مهدی ترابی با یک ارسال زیبا، وحدت هنانوف را در موقعیت مناسبی صاحب توپ کرد ولی کنترل توپ ضعیف این بازیکن باعث شد موقعیت برای سرخ ها از دست برود.

دقیقه 2 / عیسی آل کثیر از گوشه زمین حرکت انفرادی را انجام داد که در نهایت با توپ به بیرون رفت.

دقیقه 1 / در همان لحظات ابتدایی مسابقه، بازیکنان نفت مسجدسلیمان ارسالی را انجام دادند که علیرضا بیرانوند با یک خروج به موقع توپ را به آغوش کشید.

ساعت 16:45 / بازی با سوت داور آغاز شد...

لیست بازی

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی