|

موتور تیم ژاوی بدون یک ستاره از کار افتاد!

ترکیب بارسلونا به شدت دلتنگ پدری است و در غیاب او، نتایج درخشان دیگر رقم نمی خورد.

لینک کوتاه کپی شد

بارسلونا نبود پدری را با تمام وجود حس می‌کند، بازیکنی که می‌تواند در مترهای پایانی پاس‌های تعیین‌کننده بدهد و ورق را برگرداند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ هافبکی که با شم گلزنی بالا و آمار خوب گل‌هایش در فصل جاری، سرنوشت‌ساز کار کرده است. پدری در بازی رفت پلی‌آف لیگ اروپا برابر یونایتد مصدوم شد و بارسا نتوانست در نوکمپ برابر شیاطین سرخ به نتیجه‌ای بهتر از تساوی 2-2 دست پیدا کند.

1806464

 سپس اعلام شد پدری یک ماه قادر به همراهی بارسا نیست. آبی‌واناری‌ها پس از توقف برابر یونایتد، توانستند کادیز را 2-0 شکست دهند، اما در بازی برگشت مقابل یونایتد 2-1 باختند و حذف شدند. بارسا دیشب در لالیگا هم 1-0 مغلوب آلمریا شد تا آمار بازی‌هایش بدون پدری یک برد، یک تساوی و دو شکست باشد.

دقیقا مشخص نیست پدری چه زمانی برمی‌گردد، ولی او قطعا بازی حساس پنجشنبه برابر رئال در نیمه نهایی کوپا دل ری را از دست خواهد داد. غیبت او برابر والنسیا نیز قطعی است و حضورش برابر بیلبائو نیز چیزی در حد معجزه است. پدری تلاش دارد به بازی برگشت لالیگا برابر رئال (28 اسفند) برسد.

1706220

جالب اینکه پدری در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ اروپای فصل قبل برابر فرانکفورت هم مصدوم شد و بارسا از دور رقابت‌ها کنار رفت. بارسا در غیاب پدری سپس به کادیز و رایووایه‌کانو هم باخت تا با لالیگا وداع کند. گویا چراغ بارسلونا بدون این هافبک خلاق خاموش می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی