|

ستاره پرسپولیس: یک ماه و نیم واقعاً تحت فشار بودم!

سیامک نعمتی در خصوص گلزنی در بازی برابر سپاهان صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس در خصوص گلزنی اش مقابل سپاهان اظهار داشت: گلی که زدم زحمت بچه ها به ویژه وحید امیری بود و در واقع من کار آنها را تکمیل کردم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ وی در خصوص گلزنی در این دیدار ادامه داد: این گل حسابی به من چسبید و باعث شد خستگی اتفاقات چند وقت اخیر از بین برود. با این گل خودم و خانواده ام را از یک فشار بیش از حد رها کرد.

نعمتی افزود: تا قبل از این گل چه در زندگی فوتبالی و حرفه ای و چه زندگی خارج از فوتبال شرایط خوبی نداشتم و خیلی تحت فشار بودم. از آقا یحیی تشکر می‌کنم که دوباره به من اعتماد کرد. البته این را هم بگویم که این پاس گل امیری را جبران خواهم کرد.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه در نیم فصل پیشنهادات خوبی داشت اما در این تیم ماندگار شد خاطر نشان کرد: در این مدت یک ماه و نیم واقعا تحت فشار بودم. به خاطر پرسپولیس تمام پیشنهادهایی که داشتم و به لحاظ مالی هم خوب بود را رد کردم و با تمام وجود می خواستم که بمانم.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس باید چند روز دیگر بار دیگر مقابل سپاهان در لیگ به میدان برود بیان داشت: بازی سختی خواهد بود. امیدوارم در لیگ برتر هم بتوانیم سپاهان را هم شکست دهیم چون گرفتن 3 امتیاز این بازی خیلی مهم است و باعث می شود دوباره به صر جدول بازگردیم.

نعمتی در خصوص اینکه ایا پرسپولیس می تواند به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند گفت: تلاش می‌کنیم هم در مسابقات لیگ و هم در جام حذفی به قهرمانی برسیم زیرا که پتانسیل آن را داریم و تا لحظه آخر دست از تلاش برنخواهیم داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی