|

استقلال به زودی پول استراماچونی را پرداخت می کند؟

فتح‌الله‌زاده در حال آخرین رایزنی‌ها برای تهیه منابع مالی جهت پرداخت طلب سرمربی ایتالیایی است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال در ماه پیش رو بزرگ‌ترین بدهی تاریخ خود سررسید شده خواهد دید و این موضوع، مدیران این باشگاه را به تکاپو انداخته تا هرچه سریع‌تر منابع مورد نیاز جهت پرداخت آن را فراهم کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرتاک نیوز؛ در همین راستا، علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز جلسه‌ای با اخوان، مدیرعامل همراه اول برگزار کرده تا بتواند بخشی از این مبلغ بدهی را تهیه کند.

با این حال، امید اصلی استقلال برای پرداخت این بدهی کمک هواداران این باشگاه است. رویه‌ای دلسردکننده که به هرحال توسط مدیریت استقلال در دستور کار قرار گرفته و آنها امیدوارند هواداران شان بتوانند بخشی از این مبلغ را به باشگاه کمک کنند!

با یک محاسبه سرانگشتی با در نظر گرفتن قیمت ۵۷ هزارتومانی دلار در بازار، در صورت بیشتر نشدن این عدد استقلال تا تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ باید معادل دلاری مبلغ ۸۰ میلیارد تومان را به حساب استراماچونی واریز نماید.

در واقع اگر جامعه هواداری استقلال را به فرض بیست میلیون نفر در نظر بگیریم، در صورت پرداخت میانگین چهار هزار تومانی هر هوادار این باشگاه، آبی‌ها از پیچ سخت طلب استراماچونی نیز عبور خواهند کرد. البته که طبیعی است کمک‌های هواداران استقلال به باشگاه محبوب‌شان گستردگی بیست میلیون نفری نخواهد داشت، کمااینکه مبلغ واریزی از سوی هوادارانی که قصد کمک به باشگاه خود را خواهند داشت نیز بیشتر از چهار هزار تومان خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی