|

تصمیم ساپینتو در جدایی یک ستاره از استقلال قطعا درست بود!

وضعیت مدافع میانی استقلالی در سپاهان هواداران استقلال را خوشحال کرد.

لینک کوتاه کپی شد

برخی هواداران استقلال پس ازجدایی سیاوش یزدانی از استقلال به واسطه بازی های خوب وی در فصل گذشته به همراه فرهاد مجیدی و رفتاری که ساپینتو با وی داشت از جدایی اش دلخور شدند و واکنش های منفی داشتند اما پس از اتفاقات باری سپاهان با پرسپولیس و عملکرد عجیب یزدانی در مقابل قرمزپوشان هواداران استقلال با مراجعه به صفحه ساپینتو در فضای مجازی از این مربی تشکر کردند که این بازیکن را از استقلال اخراج کرد و باعث جدایی اش از تیم شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکارنیوز؛ این بازیکن در جریان این بازی با انجام دو خطای سخت در محوطه جریمه عامل اصلی به ثمر رسیدن دو گل پرسپولیس از روی نقطه پنالتی شد و از زمین نیز اخراج شد. از طرفی سرمربی سپاهان نیز پس از بازی وی را عامل اصلی باختشان در این دیدار مهم معرفی کرد و دو خطای پنالتی را در یک بازی غیرقابل قبول ارزیابی کرد.

هواداران استقلال که پیش از این از جدایی محمد دانشگر نیز ابراز ناراحتی کردند و به وی انتقاد داشتند شرایطی مشابه این بازیکن را در مورد یزدانی تجربه کردند اما پس از باخت سپاهان در مقابل پرسپولیس از سرمربی استقلال برای جدایی این مدافع تشکر کردند و دیگر این بازیکن را در جمع استقلالی ها نمی پذیرند!

یزدانی نیز پس از بازی و با انتقادات بسیاری که علیه وی شد صفحه مجازی خود را به حالت تعلیق درآورد تا حواشی پس از باخت بزرگ سپاهان به فراموشی سپرده شود.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی