|

درخواست باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال

استقلال در بازی خانگی تنها مجوز فروش 5 هزار بلیط به تماشاگرانش را دارد، در حالی که تیم های شهرستانی می توانند از حداکثر ظرفیت استفاده کنند.

لینک کوتاه کپی شد

در مصاف سپاهان – پرسپولیس تیم میزبان یعنی سپاهان بیش از 30 درصد از ظرفیت استادیوم نقش جهان را به حضور تماشاگرانش اختصاص داد و این هفته باشگاه نساجی هم اعلام کرد، به دنبال حضور حداکثری تماشاگرانش در بازی با استقلال است اما در استادیوم آزادی تهران تیم های استقلال و پرسپولیس تنها 5 هزار بلیط به تماشاگرانشان عرضه خواهند کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ این موضوع تعجب ریکاردو ساپینتو را به همراه داشته است و وی از باشگاه  خواسته است در این زمینه با فدراسیون فوتبال نامه نگاری کند تا دست کم در بازی های آتی خانگی بتواند تماشاگران بیشتری را حامی خود ببیند.

حضور 30 درصدی تماشاگر در استادیوم ها برای دوران کرونا بود، در حالی که امروز این ویروس شناخته شده تر و درمان شده است و در خیلی از کشورها محدودیت های اجتمالی از جمله حضور تماشاگر در استادیوم ها برداشته شده و تماشاگران می توانند در استادیوم ها حضور 100 درصدی داشته باشند. در صورت صدور مجوز ازسوی فدراسیون فوتبال استقلال در مصاف با گل گهر در هفته بیسست و دوم لیگ برتر بلیط های بیشتری به تماشاگرانش خواهد فروخت و این بازی با حضور بیش از 5 هزار تماشاگر برگزار می شود. البته صدور این مجوز منوط به رضایت شورای تامین امنیت استان تهران هم خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی