|

اسطوره آرژانتین از تصمیم مهم مسی پرده برداشت!

ماریو کمپس که با آرژانتین قهرمان جام جهانی شده، درباره آینده مسی به اظهارنظر پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می رسد که لیونل مسی برای اولین بار و به صورت غیرمستقیم، به سوال میلیون ها هوادار فوتبال در سراسر جهان پاسخ داده است که آیا راهی عربستان و تیم فوتبال الهلال می شود یا خیر.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ قرارداد مسی 35 ساله با پاریس سن ژرمن در 30 ژوئن 2023 به پایان می رسد. او دو پیشنهاد این باشگاه برای تمدید را رد کرده است. با شکست مذاکرات تمدید با تیم پاریسی، الهلال نیز پیشنهاد رسمی به اسطوره آرژانتینی داده است. طبق اعلام رسانه های سعودی، قرارداد ارائه شده به مسی، ارزشی نزدیک به 400 میلیون یورو برای هر فصل داشته است.

در همین زمینه، ماریو کمپس، اسطوره سابق فوتبال آرژانتین جزئیاتی درباره دیدارش با مسی در پاریس را فاش کرد. جایی که او درباره آینده کاپیتان آلبی سلسته، از او سوالاتی را مطرح کرده است.

کمپس با تیم ملی فوتبال آرژانتین در سال 1978 قهرمان جام جهانی شد. او همچنین با 6 گل بهترین گلزن این مسابقات شد. اسطوره آرژانتینی عناوین قهرمانی مختلفی را در کارنامه دارد و جزو بزرگترین بازیکنان تاریخ این کشور است.

کمپس در گفتگو با برنامه معروف الچرینگیتو گفت: زمانی که مسی را در پاریس ملاقات کردم، از او درباره اینکه آیا آینده اش در عربستان سعودی یا ایالات متحده آمریکا رقم خواهد خورد، پرسیدم.

اسطوره آرژانتینی ادامه داد: مسی گفت که پیشنهاداتی به دستش رسیده است ولی او ایده انتقال به عربستان سعودی یا آمریکا را رد کرده است. جایی که او تصمیم گرفت در سال های آینده نیز در کشورهای اروپایی به فوتبال خود ادامه دهد.

ماریو کمپس تاکید کرد که لئو می خواهد تا زمان برگزاری کوپا آمریکا 2024، در بالاترین سطح از مسابقات باشگاهی رقابت کند و و آمادگی فیزیکی و فنی خود را حفظ کند. بنابراین، او تصمیم گرفت در اروپا بماند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی