|

صحبت های عجیب پیشکسوت فولاد علیه جواد نکونام

پیشکسوت باشگاه فولاد خوزستان در خصوص دیدار این تیم برابر الهلال عربستان صحبت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت فولاد می گوید اگر قرار به استعفای نکونام بود ای‌کاش او قبل از این دو بازی از تیم فوتبال فولاد جدا می‌ شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ امید شریفی نسب با اشاره به شرایط فولاد خوزستان در بازی برابر الهلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

 فولاد تحت شرایط خاصی در این دیدار برابر الهلال قرار گرفت. از مدل و نوع بازی مشخص بود که فولاد برای برد در این دیدار از شانس زیادی برخوردار نیست. این در حالی بود که فولادی ها با غیرت و تعصب ایرانی در طول این بازی تلاش کردند که بتوانند موفق از زمین بیرون بیایند اما جدایی جواد نکونام باعث شد تیم با شرایطی خاص در این جدال به میدان برود.

وی افزود:

 زمانی که پدر خانواده حضور نداشته باشد قطعا مشکلاتی به وجود می آید. بدون شک جدایی نکونام در این شرایط و در این مقطع زمانی ضربه بزرگی را به تیم فولاد وارد کرد. در بازی حساس این‌چنینی حضور سرمربی می تواند تاثیر زیادی داشته باشد اما جدایی عجیب و ناگهانی سرمربی فولاد تاثیر زیادی در روند کاری بازیکنان مقابل الهلال داشت. این که چه اتفاقاتی افتاده که نکونام این تصمیم عجیب را گرفت بر ما هم پوشیده است اما با جدایی سرمربی قابل پیش بینی بود که در دقایق حساسی مانند دقایق پایانی کنترل بازی از دست بچه ها خارج شده و درست در همین دقایق بود که فولاد گل خورد و فرصت لازم را برای جبران نداشت. اگر قرار بود جواد نکونام از فولاد جدا شود ای کاش این استعفا قبل از این دو بازی صورت می گرفت. به هر حال این که در این مدت چه اتفاقاتی در باشگاه رخ داده و چه فشارهایی وجود داشته است ما از آن بی اطلاع هستیم.

پیشکسوت فوتبال پس از حذف تنها نماینده ایران از لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: 

با شرایط فعلی فکر می کنم حالا حالاها شاهد موفقیت تیم های ایرانی در این رقابت ها نباشیم. به اعتقاد من مشکل تیم های ما فنی و فوتبالی نیست چرا که ما بهترین فوتبالیست ها را در اختیار داریم و از این جمع در حال حاضر تعدادی از بازیکنان ایران در تیم های اروپایی درخشش زیادی دارند اما از نظر سخت افزاری، مدیریت، نظم و ساختار هنوز به درجه حرفه ای نرسیده ایم و همین مسئله ما را کم‌کم از سطح آسیا دور می کند.

شریفی نسب در مورد انتخاب جانشین نکونام در فولاد و مطرح شدن گزینه هایی برای این تیم گفت: 

من هم در این مدت اسامی زیادی را برای جانشینی نکونام شنیدم که حتی در بین افراد نام مربیان خارجی نیز مطرح شده است اما به اعتقادم در شرایط فعلی مربی خارجی برای فولاد انتخاب خوبی نخواهد بود. به نظر می توان از مربی مانند عبدالله ویسی در این تیم استفاده کرد چرا که او تجربه و شناخت لازم را از این تیم دارد و می‌تواند شرایط خوبی را برای فولاد رقم بزند.

بازیکن اسبق باشگاه صنعت نفت در مورد وضعیت زردهای جنوبی در لیگ بیست و دوم خاطرنشان کرد: 

وضعیت نفت وضعیت خوبی نیست. طی چهار ماه، سه مدیرعامل، ۱۴ مربی و سه سرمربی در این تیم رفت و آمد داشتند که این موضوع واقعا عجیب است. مردم آبادان عاشق تیم هستند و این همه تغییرات و این همه رفت و آمد جز اینکه سرمایه ها و نیروی انسانی این تیم را هدر بدهد، پیامد دیگری برای نفت ندارد. متاسفانه در حال حاضر حفظ سهمیه لیگ برتر برای این تیم سخت است ولی امیدوارم در بازی های باقی مانده بهترین نتایج برای نفت آبادان رقم بخورد و این تیم که تنها دلخوشی مردم آبادان است بتواند برای فصل بعد نیز در لیگ برتر حضور داشته باشد.

ملی پوش سابق ایران در مورد انتخاب پیش روی فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی گفت: 

این روزها نام های زیادی برای جانشینی کی روش به گوش می رسد اما به نظرم باید مدیران فوتبال به مربیان ایرانی اعتماد کرده و سکان هدایت تیم ملی را به مربیان داخلی بسپارند. در جام جهانی دیدیم که اکثر تیم های موفق این رقابت ها از مربیان داخلی بهره می بردند و حالا زمان این است که به مربیان جوان ایرانی در تیم ملی بها داده شود چرا که ثابت شده ایران مربیان جوانی را در اختیار دارد که شجاعت دارند و می توانند در تیم ملی هم موفق باشند

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی