|

جذاب ترین دوئل در بازی پرسپولیس - سپاهان!

قطعا یکی از زیباترین بازی های جام حذفی دیدار فردا پرسپولیس و سپاهان است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس و سپاهان در حالی از ساعت 15 فردا در استادیوم نقش جهان مقابل هم صف آرایی خواهند کرد که مانوئل فرناندز تنها غایب سپاهانی هاست و در اردوی پرسپولیس نیز غیبت سعید صادقی قطعی است و البته برخی خبرها حکایت از مصدومیت دوباره شیخ دیاباته و غیبت احتمالی او در این بازی دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ جالب اینجاست رامین رضائیان که گفته شد به دلیل بیماری در مسابقه با زنیت حاضر نبود، مشکلی برای دیدار فردا نداشته و به بازی با پرسپولیس رسیده است. همین موضوع قطعا جذابی های دیدار فردا را چند برابر خواهد کرد. فراموش نکنیم که در ابتدای فصل و پس از قطعی شدن حضور دانایل اسماعیلی فر بازیکن مورد علاقه گل محمدی، سرمربی سرخ ها رامین رضاییان را با وجود بازی های خوبی که در نیم فصل دوم برای سرخ ها ارائه داده بود در لیست مازاد گذاشت و رضاییان نیز با وجود علاقه زیادی که به ادامه همکاری با پرسپولیس داشت در نهایت راهی سپاهان شد

طعنه آمیز اینجاست که رامین رضاییان از سپاهان به اردوی تیم ملی راه یافت و برای تیم ملی در جام جهانی نیز گلزنی کرد اما دانیال اسماعیلی فر که امیدواری زیادی برای حضور در جام جهانی داشت، هرگز به تیم ملی دعوت نشد.

حال پس از جدال ابتدایی رامین و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ، یک بار دیگر قرار است شاهد تکرار این رویارویی باشیم. البته این بار خبری از تساوی نیست و قطعا یکی از طرفین از گردونه رقابت ها حذف خواهد شد. از این رو باید دید تدبیر یحیی گل محمدی برای مهار بازیکن مازادش چه خواهد بود. استقرار علی نعمتی در دفاع چپ برای مهار پیش روی های پیاپی رضاییان یا تکیه به همان اصل و قانونی همیشگی که "بهترین دفاع ضد حمله است" و پایه ریزی حملاتش از جناح چپ زمین با نفراتی چون امیری، ترابی و عمری.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی