|

علت افول عجیب ستاره پرسپولیس چیست؟!

مهدی ترابی روند نزولی خود در چند دیدار گذشته را در آبادان هم نیز تکرار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مدتهاست که شماره 9 سرخ های تهرانی حال و روز خوبی ندارد. مهدی ترابی اگرچه در طول رقابت های جام جهانی عملکرد خوبی داشت و پس از بازگشت ملی پوشان روند خوبش را در بازی با استقلال تکرار کرد اما رفته رفته باز هم روند نزولی خود را درپیش گرفت تا این روزها یکی از ضعیف ترین بازیکنان پرسپولیس لقب بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در بازی با صنعت نفت نیز این روند ادامه پیدا کرد. ترابی در شرایطی که تا ساعاتی قبل از بازی با صنعت نفت هم گفته می‌شد به خاطر سرماخوردگی از ترکیب بیرون خواهند ماند اما در نهایت گل محمدی راضی به نیمکت نشینی او نشد و تصمیم گرفت از او به عنوان بازیکن فیکس بهره بگیرد.

در این شرایط ترابی باز هم به عنوان وینگر به میدان رفت تا یکی از ضعیف‌ترین نمایش های خود را ارائه دهد. جالب این‌جاست درحالی که مهدی ترابی در دو بازی گذشته هم شرایط خوبی نداشت و به نظر می رسد با توجه سرماخورگی اش در آبادان روی نیمکت بنشیند اما اصرار به بازی دادن او باعث شد تا شماره 9 سرخ ها مقابل صنعت نفت پر اشتباه و ضعیف کار کند. ترابی نه در نفوذ موفق عمل کرد و نه ارسال هایش موفق بود. درنهایت ترابی آن قدر توپ لو داد تا گل محمدی را مجبور به تعویض خود کند.

معمولا در چنین شرایطی در فوتبال روز دنیا، این یک اتفاق معمولی است که بازیکن را برای چند یا حتی یک بازی روی نیمکت می نشانند تا بازیکن متوجه جایگاه متزلزل خود در ترکیب شده و برای حضور دوباره در ترکیب تلاش بیشتری داشته و به حضور همیشگی اش در ترکیب و تحت هر شرایطی تکیه نکند.

شاید این سیاست در تیم هایی که از کمبود بازیکن رنج می برند دشوار باشد اما این یک واقعیت است که یحیی گل محمدی آن قدر بازیکن و ستاره دارد که بتواند ترابی یا هر بازیکن دیگری را در هر منطقه از زمین با نشاندن روی نیمکت به نوعی تنبیه کرده و آن ها را از نظر روحی و انگیزشی بازپروری کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی