|

قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌ های اروپا 2023 انجام شد

قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا انجام شد و اسپانیا برابر ایتالیا قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا دقایقی پیش انجام شد و تیم‌های صعود کننده به این گروه با حریفان‌شان آشنا شدند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ ایتالیا، اسپانیا، کرواسی و هلند موفق شده بودند با غلبه بر حریفان در مرحله قبلی به این مرحله راه پیدا کنند و چهار تیمی بودند که در قرعه‌کشی امروز برای مشخص شدن تکلیف دیدارهای حساس مرحله نیمه نهایی حضور داشتند. 

وسلی اشنایدر، ستاره سابق تیم ملی هلند، از چهره‌های سرشناسی بود که برای انجام این قرعه‌کشی در این مراسم حضور پیدا کرده بود و مقامات یوفا نیز در این مراسم حضور داشتند. 

1794926

قرعه اول به نام تیم ملی اسپانیا بود و پس از آن مشخص شد که این تیم باید در مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی ایتالیا به میدان برود تا تکلیف اولین تیم صعود کننده به دیدار فینال این رقابت‌ها مشخص شود. 

به این ترتیب تیم ملی کرواسی نیز در دیگر دیدار این مرحله، حریف تیم ملی هلند شد تا تیم دومی که به دیدار فینال صعود خواهد کرد نیز با مشخص شدن برنده این بازی تعیین شود. 

این مسابقات قرار است به میزبانی کشور هلند برگزار شود و بازی این تیم برابر کرواسی در تاریخ 14 ژوئن (24 خرداد 1402) در شهر روتردام برگزار خواهد شد. 

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بین دو تیم اسپانیا و ایتالیا نیز 15 ژوئن (25 خرداد 1402) برگزار می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی