|

هدف بزرگ رئال در نقل و انتقالات ستاره یوونتوس است

فدریکو کیه‌زا، ستاره ایتالیایی تیم یوونتوس در فهرست خرید رئال قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید قصد دارد تیمش را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال آینده تقویت کند و گزینه‌های متفاوتی را برای این کار در نظر گرفته است. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ در چند هفته اخیر نام بسیاری از بازیکنان در کنار نام این باشگاه به گوش رسیده است. ستاره‌هایی مانند جود بلینگام و حتی دوشان ولاهوویچ به عنوان بازیکنانی که ممکن است فصل آینده با پیراهن رئال مادرید به میدان بروند مطرح شده‌اند. 

حالا Fichajes مدعی شده است که رئال مادرید به دقت شرایط کیه‌زا را زیر نظر دارد و قصد دارد پیشنهادی را برای به خدمت گرفتن این بازیکن به مدیران یوونتوس ارائه کند. 

پس از رسوایی جدید این باشگاه ایتالیایی و کسر 15 امتیاز از این تیم به دلیل اتهام تخلف مالی و اعلام رقم دروغ در سود سرمایه حاصل از خرید و فروش بازیکنان باعث شده که بسیاری از ستاره‌های فعلی این تیم در فکر ترک تورین باشند و این می‌تواند کار را برای رئال مادرید آسان‌تر کند. 

گفته شده که این بازیکن 25 ساله هم به جدایی از یووه و حتی پیوستن به رئال فکر می‌کند و در صورتی که مذاکرات دو طرف برای انتقال او به نتیجه برسد، آنها مشکل خاصی در توافق شخصی با او برای پوشیدن پیراهن رئال مادرید نخواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی