|

ماجرای بدهکاری استقلال به باشگاه‌های لیگ برتر چیست؟

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال صحبت های مختصری در مورد شکایت سازمان لیگ از استقلال ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سرانجام چند روز قبل کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، رأی پرونده شکایت سازمان لیگ از استقلال را اعلام کرد و آبی‌پوشان موظف به پرداخت ۲۶میلیارد تومان به سازمان لیگ در خصوص تبلیغات محیطی شدند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ منصور قنبرزاده، نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در حاشیه قرعه‌کشی امروز جام حذفی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد و گفت: این مطالب حقوقی هستند و تمایلی ندارم صحبت کنم. مدیریت جدید باشگاه استقلال و علی فتح‌الله‌زاده نهایت همکاری را با فدراسیون سازمان لیگ داشتند.

نایب رئیس دوم فدراسیون با اشاره به اینکه این پرونده مربوط به زمان مدیریت مصطفی آجورلو است، گفت: این موضوع هم قراردادی با مدیریت قبلی و سازمان لیگ به نیابت از باشگاه‌ها بوده، حدود ۸۰درصد این مبلغ بر اساس فرمول مصوب مربوط به باشگاه‌ها و هیئت‌های فوتبال استانی است.

وی در پایان گفت: کمیته وضعیت به عنوان مرجع دارای صلاحیت رأی را صادر کرده، توسط دبیرکل هم به مبادی ذی‌ربط ابلاغ شده است. سیکل حقوقی و قانونی خودش را طی می‌کند. تلاش می‌کنیم تعاملی شود و استقلال این بدهی را بدهد. عمده این بدهی به باشگاه‌هاست، نه سازمان لیگ.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی