|

حضور یک بازیکن در پرسپولیس منتفی شد

با شروع نقل‌وانتقالات شایعات درباره لیست ورودی و خروجی تیم‌ها به اوج خود رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

در همین زمینه نیز در روزهای گذشته خبرهای مختلفی پیرامون مذاکره چندین باشگاه با بازیکنان پرسپولیس مطرح شده، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد تاکنون تنها باشگاه مس کرمان برای جذب سیامک نعمتی و امید عالیشاه به باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی داده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال؛ باشگاه پرسپولیس نیز پس از دریافت نامه رسمی از باشگاه مس، این موضوع را به اطلاع یحیی گل‌محمدی رسانده است تا تصمیم نهایی در این مورد را سرمربی سرخپوشان بگیرد.

همچنین طی روزهای گذشته شایعاتی راجع به مذاکره امید نورافکن با پرسپولیس منتشر شد، اما از این باشگاه خبر می‌رسد سرخپوشان تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی به باشگاه سپاهان برای جذب این بازیکن ارائه نکرده‌اند. مدیران پرسپولیس ظاهراً معتقدند سپاهان در این مقطع از فصل به راحتی اجازه خروج به نورافکن را نخواهد داد و به همین دلیل فعلاً نامه‌ای رسمی برای جذب این بازیکن به باشگاه اصفهانی نخواهند زد.

قرارداد امید نورافکن با باشگاه سپاهان در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و به طور حتم این بازیکن در صورتی که حتی نتواند در پنجره کنونی به پرسپولیس پیوندند،‌ در نقل‌وانتقالات تابستانی یکی از اهداف اصلی گل‌محمدی برای پست دفاع چپ خواهد بود.

 

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی