|

کی روش تیم جدیدش را انتخاب کرد!

به نظر توافق کی‌روش با فدراسیون فوتبال قطر در مراحل پایانی قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

چند هفته ای می‌شود که زمزمه هایی پیرامون حضور کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به گوش می رسد.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از شهرآرانیوز؛ درحالی‌که رو‌زنامه‌های قطری بعد از یکی-دو روز نوشتن درباره این ماجرا، سکوتی کامل در این باره کرده‌اند، یک روزنامه‌نگاری باسابقه و اهل مصر که سال‌هاست در تحریریه استاد دوحه می‌نویسد، ادعا کرد کار مرد پرتغالی با قهرمان آسیا در مراحل نهایی قرار دارد.

او گفت: «موضوع کی‌روش در حد شایعه نیست و همان‌طور که روزنامه‌های قطری، از جمله نشریه ما، در این باره خبررسانی کردند، این توافق هنوز رسمی نیست و شما تا پایان بازی‌های جام خلیج فارس، اظهار نظری از سوی مقامات قطری در این باره نخواهید شنید. به نظر من یک هفته پس از پایان جام خلیج فارس، این مسئله نهایی خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.»

این روزنامه نگار ادامه داد: «کی‌روش در اینجا حضور داشت و قراردادی بین او و فدراسیون فوتبال قطر منعقد شده و من از حواشی دیگری که احتمالا در این زمینه اتفاق افتاده باشد، خبر خاصی ندارم. با این حال، همان‌طور که گفتم فوتبال قطر منتظر است تا نام او را به عنوان سرمربی اعلام کند.»

البته شاید علت تاخیر در این مورد، اختلاف نظر‌های طرفین بر سر موارد قرارداد یا بند‌های آن باشد، اما بدون شک توافق اولیه بین هر دو طرف صورت گرفته است.

با پایان تعطیلات ژانویه، کارلوس کی‌روش که دوستان نزدیکی هم در فدراسیون فوتبال ایران دارد، باید در زمینه همکاری قطعی‌اش با قطر، دوستان خود را مطلع کند، چرا که هنوز همان‌طور که دیروز سخنگوی فدراسیون نیز اعلام کرد، نام او در بین کاندیدا‌های احتمالی هدایت تیم ملی ایران وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی