|

قیمت تاریخی بلیت آخرین جدال مسی و رونالدو!

مزایده بلیت بازی منتخب الهلال و النصر و پاریس سن ژرمن، به 2.6 میلیون دلار رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار منتخب بازیکنان الهلال و النصر با پاریس سن ژرمن، در تاریخ 19 ژانویه و در استادیوم ملک فهد شهر ریاض برگزار خواهد شد. این مسابقه ممکن است یک ایده معمولی برای یک رویداد سرگرم کننده باشد، اما یک فرصت استثنایی برای دیدار با فوق ستاره های دنیای فوتبال خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو؛ فدراسیون فوتبال عربستان و در صدر آنها، ترکی آل شیخ، وزیر ورزش و اداره سرگرمی عربستان، موفق شدند آخرین تقابل احتمالی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را در خاک این کشور تدارک ببینند. جایی که فوق ستاره پرتغالی با لباس النصر برابر لئو مسی قرار می گیرد که قهرمانی جام جهانی را از آن خود کرده است.

از آنجایی که این یک مسابقه ویژه است، تنها چند ساعت پس از آغاز سیستم بلیت فروشی، تمامی بلیت های در نظر گرفته برای هواداران به طور کامل به فروش رفت. صف های انتظار برای رزرو بلیت این مسابقه، در اتفاقی شگفت انگیز به 2 میلیون نفر رسید.

وزیر ورزش عربستان یک بلیت جدا و ویژه را برای این بازی در نظر گرفته است که امکانات فوق العاده ای دارد. این بلیت که "فراتر از تصور" نامگذاری شده است، در یک مزایده به فروش گذاشته شده است که از قیمت یک میلیون ریال سعودی آغاز شد.

این بلیت، در سامانه ای به نام احسان به فروش گذاشته شده که تمامی مبلغ فروش آن، صرف امور خیریه می شود. قیمت این بلیت تاکنون به 10 میلیون ریال سعودی (معادل 2.6 میلیون دلار) رسیده و سه شنبه شب نیز زمان آن به پایان می رسد.

این بلیت دارای مزایای زیادی است. از جمله اینکه شخص برنده، در مراسم اهدای جام و تجلیل از تیم برنده شرکت خواهد کرد و حتی قادر به حضور در رختکن تیم ها خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی