|

ستاره سپاهان امیدوار به درخشش دوباره برابر استقلال

یکی از صحنه‌های دیدار رفت استقلال و سپاهان در آزادی شادی گل خاص یاسین سلمانی بود.

لینک کوتاه کپی شد

حضور یاسین سلمانی در ترکیب اصلی یکی از سورپرایزهای مورایس در اولین حضور لیگ برتری‌اش به عنوان سرمربی سپاهان بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ یاسین سلمانی پس از اینکه خودش را در لیگ بیستم در اولین سال مربیگری محرم نویدکیا به عنوان پدیده مسابقات معرفی کرد، در لیگ بیست و دوم روزهای سختی را تجربه کرد. او هفته‌های ابتدایی را به دلیل حضور در بازی‌های تیم امید از دست داد و وقتی در حال رسیدن به شرایط مطلوب فنی و بدنی بود با کشیدگی همسترینگ در مصاف با پیکان مواجه شد و ماه‌ها از دسترس کادر فنی تیم بیرون رفت.

پس از پشت سر گذاشتن یک فصلِ دشوار یاسین سلمانی در اولین بازی فصل بیست و دوم نشان داد دوباره به شرایط ایده‌آل خود بازگشته و به ثمر رساندن یک گل زیبا روی پاس علی‌نژاد هم همین موضوع را نشان می‌داد؛ گلی که با یک بغل پای دقیق وارد دروازه حسینی شد و پس از آن بازیکن جوان سپاهان دستش را روی صورتش گذاشت و جشن شادی خاصی را در آزادی به پا کرد.

1792132

سلمانی در آخرین دیدار سپاهان مقابل سایپا از ابتدا وارد زمین شد و در مقابل استقلال یکی از احتمالات ممکن درباره تغییرات خط میانی طلایی پوشان اصفهانی اضافه شدن همین هافبک است؛ بازیکنی که می‌تواند با استفاده از خلاقیت، تکنیک و قدرت شوتزنی خود شرایط را در بخش میانی سپاهان دگوگون کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی