|

بازگشت آقای نجات دهنده به ترکیب استقلال!

احتمالا ارسلان مطهری به ترکیب اصلی استقلال برمی@گردد.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجم ۲۹ ساله استقلالی ها که در دربی باز هم برای تیمش گل زنی کرد در این فصل فقط یک گل به ثمر رسانده اما زننده تک گل قهرمانی استقلال در مسابقه سوپرجام هم بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ مطهری که در بازی آخر استقلال مقابل تراکتور در دقیقه ۲۵ به جای محبی وارد میدان شد در شرایطی که هم تیمی بوشهری اش به علت آسیب دیدگی از ناحبه کمر، قادر به حضور در ترکیب نیست امروز از ابتدا در ترکیب استقلال به میدان خواهد رفت.

امیر ارسلان مطهری در تمرین روز سه شنبه نیز دقایقی به صورت اختصاصی با ریکاردو ساپینتو صحبت کرد و نکات مورد نظر سرمربی اش را شنید.

ساپینتو - ارسلان مطهری

مطهری در روزهای اخیر نیز در بازی های درون تیمی و بازی آقا وسط یکی از مهره‌های اصلی و سرحال تیم استقلال بود که بسیار آماده نشان داد. این بازیکن خصوصیت ویژه ای دارد و در بازی های حساس گلزنی می کند که نمونه اش بازی سوپرجام بود که تیمش با همان یک گل در وقتهای قانونی نساجی مازندران را شکست داد.

مطهری پیش از این نیز در دربی ها گلزنی کرده و البته سابقه گلزنی به تراکتور را نیز در کارنامه اش دارد اما آنچه او را به گلزن بازیهای حساس مشهور کرده بیش از هر چیز گلزنی هایش در دربی بوده که تاکنون چهار بار موفق به انجام این کار شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی