|

مهاجمان استقلال علیه ستاره تراکتور

سه مهاجم تیم استقلال، با سابقه گلزنی به اخباری، تمرینات خود برای درخشش مجدد مقابل این دروازه‌بان پیگیری می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از شکست مقابل تراکتور در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، حالا امیدوارند با پیروزی مقابل این تیم در جام حذفی، علاوه بر گرفتن انتقام شکست، روی دور برد افتاده و برای بازی مقابل سپاهان هم انگیزه‌های مضاعفی داشته باشند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ این بازی در شرایطی برگزار خواهد شد که محمد محبی، ستاره نیم‌فصل اول استقلال به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و احتمالا مثلث خط حمله استقلال با زوج شهباززاده و قایدی به عنوان وینگر و ارسلان مطهری به عنوان فوروارد، تشکیل خواهد شد.

سه بازیکنی که هر کدام سابقه گلزنی با لباس استقلال مقابل تراکتور و مشخصا محمدرضا اخباری را در کارنامه دارند و امیدوارند بار دیگر با درخشش مقابل این دروازه‌بان باسابقه فوتبال ایران، آبی‌های پایتخت را از زیر فشار انتقادات وارده به دلیل نتایج روزهای اخیر، خارج کنند.

1789987

مهدی قایدی پیش از این سه بار مقابل تراکتور موفق به گلزنی شده و ارسلان مطهری هم در بازی رفت فصل گذشته مقابل این تیم با ضربه سر، گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رسانده بود.

سجاد شهباززاده هم در لیگ پانزدهم و مسابقه برگشت دروازه اخباری را در تهران باز کرده بود و قبل از آن هم در بازی حذفی مقابل این تیم در همان فصل، دبل کرده بود.

این آمار باعث می‌شود هواداران استقلال نسبت به درخشش مثلث خط حمله خود در دیدار روز پنج‌شنبه، امید بیشتری داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی