|

علت غیبت ساپینتو در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال مشخص شد

مدیرعامل استقلال، مانع از حضور ساپینتو در جلسه هیئت مدیره باشگاه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

اگرچه بعد از شکست استقلال مقابل تراکتور اعلام شده بود که ریکاردو ساپینتو هم در جلسه هیئت مدیره باشگاه در روز یکشنبه حضور پیدا می‌کند، اما چنین اتفاقی رخ نداد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ گفته شده بود که ساپینتو در جلسه هیئت مدیره دلایل ناکامی‌های اخیر و افت فنی تیم را در چند بازی گذشته اعلام خواهد کرد، اما حالا پیگیری‌های ما حکایت از آن دارد که علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال، مانع از این امر شده است.

مدیرعامل استقلال، که قبل از جلسه هیات مدیره با ساپینتو شخصا صحبت کرد و نقطه نظراتش را درباره مسائل مربوط به تیم گرفته بود، اعضای هیئت مدیره را راضی کرد که سرمربی در نشست حضور نداشته باشد تا شایعات موجود از بین برود.

هیئت مدیره باشگاه استقلال با وجود ناراحتی از نتایج تیم قصد برکناری ساپینتو را نداشتند و به همین خاطر، فتح‌الله‌زاده با تصور اینکه حضور سرمربی در جلسه هیئت مدیره به شایعات دامن می‌زند، تصمیم به برگزاری جلسه شخصی با او و نرفتن ساپینتو به جلسه گرفت.

به این ترتیب، هجمه بزرگی که پس از شکست مقابل تراکتور اطراف استقلال به وجود آمده بود فروکش کرد و شایعات مختلف اطراف این تیم پایان یافت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی