|

واکنش ها به توهین رییس فدراسیون فرانسه به زیدان

رییس فدراسیون فوتبال فرانسه صحبت های عجیبی را علیه زیدان به زبان آورده است.

لینک کوتاه کپی شد

زیدان اصلی ترین گزینه هدایت تیم ملی فرانسه در صورت جدایی دشان بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی؛ خیلی ها تصور می کردند که دشان بعد از جام جهانی قطر به دوران حضورش در تیم ملی فرانسه خاتمه می بخشد و جای خود را به زیزو می دهد اما در نهایت قرارداد دشان تا سال 2026 تمدید شد. لوگرائت در این باره که ایا صحبتی با زیدان در مورد هدایت تیم ملی فرانسه داشته، پاسخ عجیبی داد. رییس فدراسیون فوتبال فرانسه گفت که نه تنها با زیدان صحبتی نکرده بلکه حتی اگر زیزو با او تماس می گرفته هم پاسخش را نمی داده است. وی با انتقاد از مجری برنامه گفت که خبرنگاران در تلاش هستند تا برای زیدان بازارگرمی کنند و برایش تیم پیدا کنند!

صحبت های عجیب لوگرائت با شگفت زدگی فوتبالدوستان در این کشور همراه شده است چرا که زیدان همچنان یکی از محبوب ترین شخصیت های فوتبال فرانسه به شمار می رود.کیلیان امباپه مهاجم پی اس جی که همیشه زیدان را اسطوره خود می دانسته، در توییتی از صحبت های لوگرائت انتقاد کرد. امباپه در پیام خود نوشته است:"زیدان خود فرانسه است، نباید به یک اسطوره توهین شود."

آمیلی اودئه کاسترا وزیر ورزش فرانسه نیز در توییتی از زیدان حمایت کرد و خواستار عذرخواهی لوگرائت شد:"صحبت های جدیدی که با یک بی احترامی شرم آور همراه بوده است و برای همه ما توهین آمیز بوده است و به اسطوره فوتبال و ورزش توهین شده است. کسی که "رییس" اصلی ترین فدراسیون ورزشی فرانسه است، نباید چنین حرفی بزند. به خاطر چنین صحبت هایی در مورد زیدان عذرخواهی کن، لطفا!"

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی