|

رونالدو فعلا نمی‌تواند برای النصر بازی کند!

النصر تا زمانی که مشکل محرومیت خود را حل نکند نمی‌تواند از رونالدو استفاده کند.

لینک کوتاه کپی شد

النصر عربستان امروز در شرایطی در چارچوب هفته دوازدهم لیگ عربستان میزبان الطایی خواهد بود که ساعاتی قبل خبری مبنی بر محرومیت دو جلسه‌ای کریستیانو رونالدو منتشر شد تا مشخص شود در صورت بخشیده نشدن این جریمه، این بازیکن نمی‌تواند زردپوشان عربستانی را در دو بازی آینده مقابل الطایی و الاهلی همراهی کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ اما این تنها مانع پیش روی النصر برای استفاده از رونالدو نیست و این باشگاه پس از پرداخت حق‌الزحمه جولیانو دی پائولا، بازیکن برزیلی سابق و روی ویتوریا، مربی پرتغالی سابق خود و همچنین پرداخت حقوق بازیکنان و عوامل باشگاه، شرایط لازم برای دریافت گواهی صلاحیت مالی برای ثبت قرارداد بازیکن را دریافت خواهد کرد؛ بنابراین النصر تا زمانی که تاییدیه پرداخت حقوق بازیکن برزیلی سابق خود را از فیفا دریافت نکند، از ثبت قرارداد بازیکن جدید محروم خواهد بود و نمی‌تواند از کریستیانو رونالدو در ترکیب خود استفاده کند.

این باشگاه همچنین باید نام یکی از بازیکنان خارجی خود را از لیست خارج کند تا امکان اضافه کردن نام رونالدو به تیم خود را داشته باشد. به نظر می‌رسد جلال‌الدین ماشاریپوف ازبکستانی، نزدیک‌ترین فرد برای ترک النصر خواهد بود.

با این شرایط به نظر می‌رسد رودی گارسیا کریستیانو رونالدو را برای دیدار امروز برابر الطایی در اختیار ندارد و در صورت عدم بخشش جریمه و طولانی شدن روند حل مشکلات باشگاه النصر، این بازیکن در بازی با الاتفاق در ترکیب تیم جدید خود قرار خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی