|

ستاره هلندی بارسلونا رفتنی شد!

به نظر می رسد ممفیس دیپای از نیمکت نشینی خسته شده و قصد جدایی از بارسلونا را دارد.

لینک کوتاه کپی شد

ممفیس دیپای در تابستان 2021 و به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا پیوست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ قرارداد او با لیون تمام شده بود و رونالد کومان، مربی وقت بارسا، به جذب او اصرار داشت. دیپای قراردادی دو ساله با بارسا امضا کرد و حالا در انتهای فصل بار دیگر بازیکن آزاد خواهد بود.

1756511

 ستاره هلندی که در فصل جاری به دلیل ترافیک شدید در خط حمله و نیز یک مصدومیت طولانی از ماه سپتامبر تا شروع جام جهانی تنها دو بازی در لالیگا و  بازی در لیگ قهرمانان انجام داده و 131 دقیقه در زمین بوده، قصد ادامه حضور در بارسا را ندارد. دیپای پس از بازگشت از جام جهانی تصور می کرد شرایطش در بارسا بهتر خواهد شد ولی او در دربی کاتالونیا برابر اسپانیول در ترکیب قرار نگرفت و حالا طبق ادعای نشریه اسپورت، از باشگاه کاتالان و تصمیمات ژاوی خسته شده و تصمیم قطعی خود برای جدایی را گرفته است.

1785155

 اسپورت نوشته است که بارسلونا هم مشکلی با جدایی دیپای ندارد و به دلیل مشکلات فرپلی مالی و سقف دستمزد، ترجیح می دهد دیپای را در انتقالات ژانویه بفروشد و از این ناحیه سود کند. فروش دیپای و خلاصی از پرداخت دستمزد بالای او اتفاقی کاملا مثبت برای باشگاه کاتالان است. دیپای در تابستان نیز قصد جدایی داشت ولی ترجیح داد بماند. هدف او ماندن تا پایان فصل و جدایی به عنوان بازیکن آزاد بود ولی حالا به این نتیجه رسیده است که نیمکت نشینی در بارسا شاید مانع رسیدن پیشنهادات خوب در تابستان شود و اینکه جدایی در زمستان راه حل بهتری خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی