|

بمب نقل و انتقالات لیگ برتر؛ ستاره لالیگا به زودی در ایران!

روبرتو تورس اسپانیایی در آستانه انتقال به لیگ برتر قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد
1

روبرتو تورس بعد از یک مدت زمان طولانی حضور در پامپلونا، رسما از اوساسونا خداحافظی کرد. او در حالی با این تیم وداع کرد که طعم بهترین و بدترین روزهای فوتبال خود را در اوساسونا چشید.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ ا این حال، زندگی برای این مهاجم با استعداد که در 33 سالگی به ورزش مورد علاقه خود ادامه خواهد داد، پایان نیافته است و به نظر می رسد که او پس از به اتمام رساندن قراردادش با اوساسونا، مقصد جدید خود را انتخاب کرده است. در حقیقت گزارش‌ها حاکی از آن است که تورس در ادامه فصل در ایران به کار خود در فوتبال ادامه خواهد داد.

البته لازم به ذکر است که روبرتو تورس هنوز تا پایان فصل با اوساسونا قرارداد داشته اما زودتر از موعد با این تیم خداحافظی کرد و حالا بر اساس ادعای خبرنگار معروف حوزه نقل و انتقالاتی یعنی متئو مورتو، او به تیمی خواهد پیوست که هدایت آن بر عهده جواد نکونام است؛ کسی که پیش از این سابقه چند سال بازی برای اوساسونا را در کارنامه داشته است.

روبرتو تورس در این فصل نتوانست بازی های زیادی در ترکیب اوساسونا انجام دهد. این بازیکن تنها در چهار مسابقه برای تیم اسپانیایی به میدان رفت که دو مورد آن در لالیگا و دو بازی هم در کوپا دل ری بود. در واقع او کلا در این فصل حدود 200 دقیقه به میدان رفت بنابراین طی توافقی دو طرفه قرارداد تورس و باشگاه اوساسونا زودتر از موعد به پایان رسید.

همانطور که گفته شد به احتمال خیلی زیاد روبرتو تورس در ایران به فوتبال خود ادامه خواهد داد. بر این اساس گفته می‌شود که او با باشگاه فولاد خوزستان به توافق دست یافته و به زودی انتقالش به تیمی که سرمربی آن جواد نکونام است، رسمی خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی