|

لوکادیا تیم جدیدش را انتخاب کرد!

یک روزنامه نگار اعلام کرد پس از جدایی لوکادیا از پرسپولیس، از باشگاه اِمن درخواست کرده است این مهاجم را جذب کند.

لینک کوتاه کپی شد

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اورت ده‌ناپل خبرنگار و روزنامه نگار هلندی در مطلبی در نشریه dvhn به اف. سی اِمن، تیم رده شانزدهم لیگ اردیویسه هلند پیشنهاد کرده است تا یورگن لوکادیا را جذب کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ باشگاه امن در حال حاضر شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارد و با کسب ۱۱ امتیاز در رده شانزدهم لیگ ۱۸ تیمی هلند قرار گرفته است.

امروز جزئیات بیشتری از این درخواست منتشر شده است. تن ناپل در این خصوص نوشته است:

«وقتی هفته گذشته خواندم که لوکادیا ایران و باشگاهش پرسپولیس را ترک کرده است، بلافاصله درخواستی را برای «بن هاورکورت» (عضو هیات مدیره باشگاه امن) فرستادم.»

او تاکید کرد:

«من قبلاً هم از این کارها کرده و «ماتس سونجس» را پیشنهاد کرده بودم اما او با تیم والویک قرارداد بست. امن باید به سرعت لوکادیا را جذب کند.»

این کارشناس و روزنامه نگار هلندی درباره اصرارش به جذب یورگن لوکادیا گفت:

«او در اِمن به دنیا آمد، در دوران کودکی در بارگرس و بعداً در باشگاه‌های زیادی از جمله آیندهوون، هوفنهایم، در آمریکا و اخیراً در ایران بازی کرده است. او می‌تواند قدرت تهاجمی لازم را به امن بدهد.»

تن ناپل افزود:

«او در حالی که هنوز ۳۰ سال هم ندارد، بازیکن گلزنی است. به طور خلاصه، به نظرم لوکادیا یک خرید ایده آل برای امن محسوب می‌شود. این تیم فوتبال بازی می‌کند اما گل زدن مهم است. امن می‌تواند به خوبی از قدرت گلزنی این بازیکن استفاده کند.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی