|

یحیی گزینه های جانشینی لوکادیا را معرفی کرد!

گل محمدی از همین حالا دست به کار شده تا جانشین یورگن لوکادیا هلندی را جذب کند.

لینک کوتاه کپی شد

در همین راستا شنیدیم سرمربی پرسپولیس روی دو گزینه دست گذاشته و اصرار دارد یکی از این دو در نقل و انتقالات زمستانی سرخپوش شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ یکی شهریار مغانلوست که در ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با قراردادی قرضی به مدت شش ماه، به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست. او در اوایل حضورش با عنوان بازیکن پرسپولیس در لیگ برتر امار خوبی نداشت ولی در لیگ قهرمانان اسیا امار درخشانی از خود نشان داد.

با این وجود این مهاجم سرزن در تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۰ با قراردادی ۳ ساله به سپاهان پیوست. درواقع باشگاه‌های سپاهان و سانتاکلارا درپی توافقی، محمد محبی را با شهریار مغانلو معاوضه کردند. این بازیکن هرگز نتوانست در سپاهان بدرخشد و حالا بدش نمی آید دوباره قرمزپوش شود. هر چند بسیار بعید است سپاهان اصفهان این مهاجم را به رقیب خودش بدهد!

همچنین دیگر گزینه یحیی گل محمدی یک لژیونر است. شهاب زاهدی او پس از عملکرد خوب در تیم ب باشگاه فوتبال پرسپولیس توسط علی دایی به تیم بزرگسالان منتقل شد ولی در این تیم فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد و به صورت قرضی به ماشین‌سازی رفت. در سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفت تا در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد و به تیم وستمانایا در لیگ ایسلند پیوست. او عملکرد قابل توجهی را در ایسلند به نمایش گذاشت و با تیم وستمانایا قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان سوپر کاپ ایسلند شد.

پس از عملکرد خوبی که در وستمانایا ایسلند داشت مورد توجه تیم سوون سامسونگ کره جنوبی قرار گرفت و در نقل و انتقالات نیم فصل ۲۰۱۹ به این تیم مطرح آسیا پیوست ولی تیم کره‌ای پس از اطلاع از محرومیت گذشته‌اش به دلیل دوپینگ، قراردادشان را با او فسخ کردند و در روز ۲۷ دی ماه زاهدی از این تیم جدا شد. او در سال ۲۰۱۹ به باشگاه اوکراینی المپیک دونتسک پیوست و دو سال برای این تیم به میدان رفت. زاهدی در سال ۲۰۲۱ به باشگاه زوریا لوهانسک انتقال یافت.

او به دلیل جنگ اوکراین به پوشکاش مجارستان پیوست اما یحیی گل محمدی تصور می کند می توان این مهاجم را خرید!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی