|

(عکس) دربی خونین استرالیا!

دربی ملبورن بین ملبورن سیتی و ملبورن ویکتوری در استرالیا پس از حمله تماشاگران تیم ویکتوری به گلر سیتی و ورود آنها به زمین، نیمه‌کاره ماند

لینک کوتاه کپی شد

ماجرا از این قرار است که رئیس لیگ‌های فوتبال استرالیا اعلام کرد توافقی با ایالت «نیو ساوث ولز» به ارزش ۱۰ میلیون دلار حاصل شده که در پی آن میزبانی دیدارهای فینال این رقابت‌ها به مدت سه سال به «سیدنی» واگذار می‌شود.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ از سال ۲۰۰۵ که لیگ یک استرالیا آغاز به کار کرد، باشگاه‌ها بر اساس نتایج دیدارهای پایانی، میزبانی سال بعد را به دست می‌آوردند و این تصمیم باعث جنجال‌های بسیاری شده است. در سال‌های اخیر همواره تیم‌های ملبورن عملکرد بهتری در فینال‌ها داشتند.

 

این خبر، واکنش‌های زیادی را در میان هواداران دو تیم شهر ملبورن ایجاد کرد و آن‌ها با هم قرار گذاشتند که به نشانه اعتراض، در دقیقه ۲۰ دربی این شهر، ورزشگاه را ترک کنند.

اما در دقیقه ۲۱ این دیدار، هواداران وارد زمین شدند و «توماس گلوور» دروازه‌بان تیم سیتی با یک سطل مورد حمله گرف گرفت و با صورتی خونین، زمین مسابقه را ترک کرد. باشگاه سیتی هم اعلام کرد گلوور به دلیل مصدومیت از ناحیه سر، توسط پزشکان مورد مداوا قرار گرفته است. داور نیز بازی را نیمه‌کاره تمام کرد.

 

جمعه شب نیز تماشاگران تیم «نیوکاسل جتس» در بازی مقابل «بریزبین رور»، به نشانه اعتراض به این تصمیم، ورزشگاه را ترک کردند.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی