|

ارسلان مطهری به دنبال عدد محبوب استقلالی ها!

ارسلان مطهری فصلی جالبی را پشت سر می‌گذارد، از ممنوعیت حضور در تمرینات تا گلزنی در سوپرجام و کسب اولین جام برای ساپینتو!

لینک کوتاه کپی شد

گویا روزهای پرماجرای مطهری در لیگ بیست‌ودوم ادامه دارد و حالا او بعد از گذراندن حواشی مختلف، به گزینه اول خط حمله استقلال در دربی تبدیل شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال360؛ مطهری در تعطیلات فیفادی خود را مهاجم آماده‌ای نشان داد و تجربه بالای او در ادوار دربی باعث شده تا ریکاردو سا پینتو بیشتر علاقه‌مند به استفاده از او در مسابقه هفته آینده مقابل پرسپولیس باشد و البته مهاجم باتجربه آبی‌پوشان پایتخت هم علاقه‌مند است تا با حضور دوباره در مصاف با پرسپولیس بتواند رکورد فوق‌العاده خود در دربی را بهبود بخشد.

در سودای گلزنی در سومین دربی!

مهاجم 29 ساله آبی‌پوشان پایتخت در دربی برگشت لیگ نوزدهم عملکردی استثنایی داشت و موفق شد هر 2 گل استقلال را به‌ثمر برساند. او سپس در مصاف استقلال و پرسپولیس در دور رفت لیگ بیستم بار دیگر توانست در نقش منجی آبی‌پوشان پایتخت ظاهر شود و موفق شد دروازه پرسپولیس را فرو بریزد تا در 2 مسابقه مختلف در ادوار دربی موفق به گلزنی شده باشد.

حسن روشن، صمد مرفاوی، فرشاد پیوس، صادق ورمزیار، آرش برهانی و مجتبی جباری بازیکنانی هستند که در ادوار دربی سابقه گلزنی در 3 دربی مختلف را دارند و حالا امیرارسلان مطهری در رویارویی هفته آینده سرخابی‌های پایتخت این فرصت را دارد تا با باز کردن دروازه علیرضا بیرانوند، نام خود را به این فهرست اضافه کند.

رکورد «مجیدی» و «جباری» هم شکسته می‌شود؟

فرهاد مجیدی و مجتبی جباری 2 اسطوره باشگاه استقلال با 4 گل زده عملکردی فوق‌العاده در ادوار دربی داشته‌اند، در کنار آن‌ها نام زنده‌یاد همایون بهزادی و علی علیپور از پرسپولیس هم در بین بازیکنان دارای 4 گل زده در دربی به‌چشم می‌خورد و امیرارسلان مطهری می‌تواند با درخشش در مقابل سرخ‌پوشان پایتخت، خود را به رکورد آن‌ها هم برساند.

مطهری سابقه 3 بار گلزنی در دربی را دارد و هم‌تراز با حسن روشن، شاهرخ بیانی، صمد مرفاوی، آرش برهانی، ایمون زاید و فرشاد پیوس است اما گلزنی در مسابقه هفته آینده می‌تواند مطهری را از جمع این بازیکنان در فهرست دربی جدا کند. صفر ایرانپاک با 7 گل زده، بهترین گلزن ادوار دربی است و رکورد او چندان دور از دسترس امیرارسلان مطهری است، اما فعلاً در دربی هفته آینده بسیار بعید به نظر می‌رسد که او بتواند به رکورد ایرانپاک برسد و می‌تواند با درخشش و گلزنی در دربی، گامی بلند در مسیر رسیدن به رکورد مهاجم سال‌های دور باشگاه پرسپولیس بردارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی