|

بی‌ محلی یک ستاره به گل محمدی و پرسپولیس

عیسی آل کثیر تا کنون برای ثبت قرارداد جدید به باشگاه پرسپولیس نرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

روز قبل نوشتیم که با وجود درخواست یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس، عیسی آل کثیر به باشگاه پرسپولیس نرفت و هنوز از حضور در باشگاه خودداری می کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ این درحالی است که با وجود عمل جراحی سنگین آل کثیر و ادامه مصدومیت او، یحیی گل محمدی که در مصاحبه ای اعلام کرد مدیون آل کثیر است از او خواست به باشگاه برود تا قرارداد امضا کند و باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به نیاز سرمربی از این بازیکن دعوت کرد تا به باشگاه رفته و مذاکرات خود را آغاز کند.

اما آل کثیر نه به ساختمان شیخ بهایی رفت و نه دیگر جواب تلفن باشگاه را داد تا شایعاتی در خصوص پیوستن او به تراکتور شنیده شود. به هرحال این یک واقعیت است که یحیی گل محمدی با حضور 4 مهاجم قبراق و سرحال نیاز چندانی به پرکردن لیست خود با نام عیسی آل کثیر 33 سال ای که هنوز شرایط بازی ندارد، نداشت. اما سعی کرد به گونه ای دین خود را به این بازیکن اداکرده و باشگاه پرسپولیس نیز با تماس هایی که داشت تلاش کرد حسن نیت خود را به آل کثیر نشان دهد.

اما به نظر می رسد آل کثیر تصمیم دیگری دارد. هرچند آن هایی که شناخت خوبی از آل کثیر دارند معتقدند این بازیکن قطعا پرسپولیسی خواهد شد اما بنا به دلایلی از جمله رها نشدن کامل از بند مصدومیت قصد دارد در زمان مناسب تری قراردادش را ثبت کند.

گفتنی است این مهاجم 33 ساله با وجود حضور چند باره در تمرینات پرسپولیس، در هیچکدام از تمرینات گروهی شرکت نکرد تا مشخص شود برای رسیدن به شرایط آرمانی کار دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی