|

تیم ملی با کی روش ادامه می دهد یا خیر؟

احتمالا تکلیف کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان در این هفته هم مبهم خواهد ماند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال کشورمان سه‌شنبه هفته گذشته با شکست یک بر صفر مقابل آمریکا از صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر باز ماند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ پس از این اتفاق برخی از اعضای هیأت رئیسه و سایر مدیران فدراسیون فوتبال که همراه تیم ملی در قطر حضور داشتند همراه کارلوس کی‌روش و برخی ملی‌پوشان به ایران آمدند. روز شنبه نیز مهدی تاج در جلسه‌ای با سرمربی تیم ملی شرکت کرد و کی‌روش پس از این جلسه به پرتغال بازگشت. در شرایطی که انتظار می‌رود هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از حذف تیم ملی جلسه‌ای برای تعیین تکلیف کادرفنی تیم برگزار کرده و دلایل حذف از جام جهانی را بررسی کند، تا روز گذشته هیچ دستور جلسه‌ای در خصوص برگزاری نشست اعضای هیأت رئیسه برای آنها ارسال نشده بود.

با توجه به اینکه دستور جلسه هیأت رئیسه باید ۷ روز پیش از هر جلسه دراختیار اعضا قرار بگیرد با این تفاسیر به نظر می‌رسد در این هفته تکلیف کارلوس کی‌روش برای همکاری یا جدایی از تیم ملی مشخص نخواهد شد و باید منتظر آینده ماند.

در این باره برخی از اعضای هیأت رئیسه مخالف ادامه حضور کی‌روش در تیم ملی هستند اما باید دید در جلسه آتی چه تصمیمی در این مورد گرفته خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی