|

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران برای بازی با انگلیس

تیم ملی از ساعت 16:30 فردا دوشنبه 30 آبان در نخستین بازی خود در جام جهانی به میزبانی ورزشگاه خلیفه دوحه به مصاف انگلیس می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

در فاصله 3 روز مانده تا اولین بازی تیم ملی در جام جهانی 2022، از ترکیب احتمالی تیم ملی برای بازی با انگلیس رونمایی شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ بر اساس گمانه‌زنی یکی از سایتهای خبری، کارلوس کی‌روش برای این بازی، تیمش را با ترکیبی نسبتا دور از انتظار به مصاف هری کین و همبازیانش خواهد فرستاد.

در خط دفاعی، مرتضی پورعلی‌گنجی زوج محمدحسین کنعانی‌زادگان خواهد بود و رامین رضاییان هم در سمت راست خط دفاعی به میدان خواهد رفت. احسان حاج‌صفی هم دفاع چپ احتمالی تیم ملی جلوی انگلیس خواهد بود.

سعید عزت‌اللهی در جلوی خط دفاعی بازی خواهد کرد و سامان قدوس و احمد نوراللهی هم روی یک خط در جلوی سعید عزت‌اللهی بازی خواهند کرد. در کناره‌ها هم علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی به میدان می‌آیند و در نوک خط حمله هم سردار آزمون به میدان خواهد رفت. 

طی یکی دو روز قبل بازی کردن یا بازی نرکدن سردار آزمون جلوی انگلیس، یکی از مهمترین سوالهای مطرح شده درباره تیم ملی بوده و بر اساس این گمانه‌زنی، کی‌روش قصد دارد سردار را در ترکیب اصلی قرار دهد هر چند که ممکن است سردار آزمون در آخرین لحظات جای خود به مهدی طارمی بدهد و وحید امیری به جای مهدی طارمی در سمت چپ خط هافبک بازی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی