|

رقابت جذاب دو ستاره برای تصاحب یک پست در تیم ملی!

دو ستاره خط دفاعی تیم ملی در نزدیک‌ترین فاصله ممکن برای حضور در ترکیب 11 نفره تلاش می‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

مرینات تیم فوتبال ایران برای دیدار برابر انگلیس در شهر دوحه ادامه دارد و یک روز بعد از برگزاری اخرین و مهم‌ترین بازی تدارکاتی پیش از شروع کار در جام جهانی، شاگردان کارلوس کی‌روش به انجام آیتم‌های تمرینی پرداختند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با نزدیک‌شدن به دیدار مقابل انگلیس به عنوان دشوارترین حریف در جام جهانی، معمای مدافع راست در تیم کی‌روش پیچیده‌تر از هر زمان دیگری شده است.

از یک سو، رامین رضاییان با تجربه حضور موفق در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امیدوار است با حضور سرمربی پرتغالی جایی در ترکیب اصلی پیدا کند و از طرف دیگر، صادق محرمی بعد از بازی در بالاترین سطح فوتبال اروپا و تنه به تنه شدن با ستاره‌های انگلیسی چلسی و تجربه موفق حضور مقابل اروگوئه و سنگال، می‌خواهد در بزرگ‌ترین رقابت دوران ورزشی‌اش، جایی در بین یازده نفر شروع‌کننده داشته باشد.

عکسی که دوربین ورزش سه از تمرین تیم شکار کرده، ترجمه تصویری و دقیق از رقابت شانه به شانه محرمی و رضاییان برای حضور در ترکیب اصلی است.

انتخاب مسیر از این دوراهی برای مرد پرتغالی، با نزدیک‌شدن به دوشنبه موعود سخت و سخت‌تر خواهد شد و باید دید در نهایت، کدام یک از این دو بازیکن ماموریت مهار بهترین وینگرهای لیگ جزیره را بر عهده خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی