|

جای ستاره استقلال در تیم ملی خالی نیست؟

کم نیستند کسانی که با وجود احترام به کی‌روش معتقدند جای ستاره تیم استقلال در لیست اعزامی به جام جهانی خالی است.

لینک کوتاه کپی شد

محمد محبی پس از دو، سه بازی ابتدای فصل، خیلی زود توانست خودش را در تیم پرطرفدار استقلال پیدا کند و حالا یکی از تأثیرگذارترین (شاید هم تأثیرگذارترین) بازیکن تیم ساپینتو باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ محبی در ابتدای حضور کارلوس کی‌روش در تهران به اردوی تیم ملی دعوت شد اما همراه تیم  ملی به اتریش نرفت. اما سرمربی تیم ملی در بازگشت دوباره به ایران محمد محبی را به اردوی تیم ملی دعوت کرد و اینبار بعد از بازی استقلال در برابر نساجی در سوپرجام محمد محبی را به همراه مهدی مهدی‌پور و صالح حردانی خط زد.

هر چند محمد محبی واکنشی به این تصمیم سرمربی تیم ملی نشان نداد اما از زبان نزدیکانش شنیدیم ۳ روز از خواب و خوراک افتاده است. ستاره استقلال در فصل جاری در بهترین شرایط بدنی و آمادگی به سر برده و تصورش را نمی‌کرد در لیست نهایی قرار نگیرد اما پیش از بازی دوستانه با نیکاراگوئه خط خورد تا با روحیه ای خراب به بوشهر برگردد.

در مورد محمد محبی شاید این نکته جالب باشد بدانید؛ وینگر آبی پوش یک ستاره به تمام معنا حرفه ای است. او هرگز در طول مسابقات تیمش ساعت ۱۲ شب را نمی‌بیند و همه دوستانش نیز این موضوع را می‌دانند که اگر با محمد محبی کار دارند باید قبل از ساعت ۱۰ شب با این بازیکن تماس بگیرند.

البته محبی هنوز جوان است و این فرصت را دارد که در جام‌های جهانی بعدی در ترکیب تیم ملی ایران همچون همشهری اش مهدی طارمی خوش بدرخشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی