|

پیشنهاد هنگفت پاریسی ها به ستاره تاتنهام

رسانه های اسپانیایی پیش از این مدعی شده بودند که رئال علاقه زیادی به جذب سون هیونگ مین دارد و پرز شخصا شرایط او را زیر نظر گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

کارلو آنچلوتی نیز علاقه بسیار زیادی به این مهاجم اهل کره جنوبی دارد و معتقد است که او استعداد فنی و فیزیکی بسیاری در زمین دارد که به کار رئال مادرید خواهد آمد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ فاصله زیادی تا پایان مهلت قرارداد سون با تاتنهام باقی نمانده است و منابع نزدیک به این بازیکن مدعی شده بودند که او تمایلی به امضای قرارداد جدید با این باشگاه لیگ برتری ندارد و می‌خواهد تجربه جدیدی را در فوتبال اروپا به دست آورد. 

او به دنبال ماجراجویی جدید و ترک لندن است و شاید پیشنهاد هنگفت 80 میلیون یورویی پاری سن ژرمن بتواند نظر او را جلب کند. 

ال ناسیونال مدعی شده است که ناصر الخلیفی امیدوار است که بتواند با  مطرح کردن این پیشنهاد برای جذب سون، رئال مادرید را در رقابت به خدمت گرفتن این ستاره اهل کره جنوبی شکست دهد و او را به پارک دو پرنس منتقل کند. 

یکی از دلایل اصلی سون برای ترک تاتنهام این است که این باشگاه در طول چند سال خیر هرگز موفق به فتح حتی یک جام نشده است و او می‌خواهد تجربه قهرمانی در رقابت‌های لیگ کشورهای اروپایی را به کارنامه‌اش اضافه کند. 

حالا باید دید که انتخاب نهایی این بازیکن از بین دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن کدام یک خواهد بود و شاید حتی مقصد سومی نیز در کار باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی