|

شوک به استقلال؛ سانتاکلارا خواهان برگشت محمد محبی

باشگاه سانتاکلارا تنها ۹۰ هزار از پول انتقال داده شده توسط باشگاه استقلال را تأیید کرده و مابقی را تأیید نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه سانتاکلارای پرتغال در نامه‌ای به باشگاه استقلال اخطار داد که محمد محبی باید طبق قرارداد به این تیم بازگردد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم؛ یکی از بزرگ‌ترین دغدغه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در یک ماه اخیر پرداخت پول انتقال محمد محبی از سانتاکلارای پرتغال بود که ظاهراً هنوز ۲۳۰ هزار یورو از اقساط این انتقال به حساب باشگاه پرتغالی واریز نشده است.

مدیرعامل استقلال در تاریخ ۱۱ آبان که مصادف با بازی سوپرجام بود در این باره گفته بود: «بیشترین نگرانی‌ام برای محمد محبی است، چون امروز روز آخر است. من چهار پنج روز بیشتر وقت نداشتم و می‌دانید که تحریم هستیم و پول نمی‌رسد. من از ۱۰ جا این پول را برای باشگاه‌شان ارسال کردم تا به حساب بنشیند. ۲۳۰ هزار یورو باید به حساب باشگاه می‌فرستادیم. مشکل پول نبود، مشکل انتقال پول بود، چون باشگاه پرتغالی گفت پول نقد دریافت نمی‌کند. تا الان ۱۰۰ هزار یورو به حساب باشگاه پرتغالی نشسته است و منتظریم باقی پول هم در حساب این باشگاه بنشیند».

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که باشگاه سانتاکلارا تنها ۹۰ هزار از پول انتقال داده شده توسط باشگاه استقلال را تأیید کرده و مابقی را تأیید نکرده است. در این زمینه، چند روز پیش باشگاه پرتغالی در نامه‌ای به استقلال اخطار داده که به دلیل عدم پرداخت مطالبات آنها، طبق قرارداد محبی باید به سانتاکلارا برگردد. مسئولان استقلال در نامه‌ای به فیفا اعلام کرده‌اند به دلیل تحریم نتوانستند پول را انتقال بدهند و به همین دلیل از طریق صرافی پول‌ها را ارسال کردند اما چندین بار پول‌ها برگشت خورد. مسئولان استقلال در تازه‌ترین اقدام، پول‌ها را به صورت خورد انتقال داده‌اند که برگشت نخورده اما تأیید هم نشده است.

نکته عجیب این قرارداد که باعث دردسر بزرگی برای استقلال شده، لحاظ نشدن مسائل حقوقی است، به طوری که در قرارداد قید نشده است که اگر پول به هر دلیلی به حساب باشگاه سانتاکلارا واریز نشد، به صورت نقدی پرداخت شود. موضوع دوم، قید بازگشت بازیکن به دلیل پرداخت نشدن مطالبات است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی