|

مهاجم استقلال در راه فولاد؟

احتمال پیوستن سجاد شهباززاده مهاجم نیمکت نشین تیم استقلال به فولاد وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

سجاد شهباززاده بعد از آقای گلی در لیگ بیستم ، فصل قبل نمایش معمولی در سپاهان داشت و در پایان فصل هم از جمع زردپوشان جدا شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ شهباززاده یکی از بازیکنانی بود که  در دو فصل اخیر سرمربی پرسپولیس قصد داشت این بازیکن را به خدمت بگیرد. سجاد در دو سال گذشته تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت ولی در آخر از حضور در این تیم پشیمان می‌شد.

شهباززاده به جای پرسپولیس، سر از استقلال در آورد ولی او هم در این فصل کاملا ناموفق ظاهر شده و حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است. شهباززاده در چند بازی ابتدایی فصل فیکس بود ولی نمایش‌های ضعیف او باعث شد تا ساپینتو او را نیمکت نشین کند و حتی شایعه جدایی این بازیکن در نیم فصل هم به گوش می‌رسد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که ساپینتو قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد و از همین رو احتمال جدایی سجاد بالاست. یکی از تیم‌هایی که خواهان جذب شهباززاده شده، فولاد خوزستان است که نتایج خوبی در این فصل نگرفته و در چند بازی اخیر خود پیروز نشده است. نکونام قصد دارد در نیم فصل هم چند بازیکن به ترکیب تیمش اضافه کند و یکی از آن‌ها سجاد شهباززاده است. حال باید دید که این جابه جایی صورت می‌گیرد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی