|

بازیکنان مازاد پرسپولیس در رادار تیم لیگ برتری!

نساجی مازندران به دنبال به خدمت گرفتن چند بازیکن مازاد تیم پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

همان طور که در ابتدای فصل حمید مطهری با حضورش در تیم نساجی به عنوان سرمربی بازیکنانی چون علی شجاعی، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی را به عنوان بازیکنان مازاد یحیی گل محمدی جذب کرد، در نیم فصل نیز با همین راهکار قرار است برخی بازیکنان پرسپولیس را جذب کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ اگرچه هنوز یحیی گل محمدی هیچ بازیکنی را در لیست مازاد خود قرار نداده اما تردیدی نیست که در صورت اضافه شدن عیسی آل کثیر به لیست پرسپولیس، یک مهاجم از میان حامد پاکدل و مهدی عبدی از لیست خارج می شود و شنیدیم حمید مطهری به دنبال جذب یکی از آن ها به ویژه مهدی عبدی است، آن هم در شرایطی که سرمربیانی چون امیر قلعه نویی و مورایس نیز تمایل خود را برای جذب عبدی نشان داده اند.

از سوی دیگر شایعاتی درباره جذب بک بازیکن آسیایی منتشر شده که هنوز قابل استناد نیست اما در صورت جذب بازیکن آسیایی و جدایی وحدت هنانوف، حمید مطهری سراغ جذب این بازیکن نیز خواهد رفت.

به تمام این ها گمانه زنی هایی که درباره جدایی برخی دیگر از نفرات پرسپولیس همچون سیامک نعمتی بابت کم بازی کردن آن ها که در برخی رسانه ها منتشر شده را نیز باید اضافه کرد. نفراتی که مطهری برای جذب آن ها به واسطه سابقه همکاری و شناختی که از آن ها دارد، دست روی دست نخواهد گذاشت.

با تمام این اوصاف باید منتظر بود و دید درنهایت در نیم فصل کدام بازیکنان از پرسپولیس جدا شده و برای ادامه فوتبال خود تیم نساجی را انتخاب خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی