|

صحبت های وزیر ورزش در مورد حضور تیم ملی در جام جهانی

وزیر ورزش و جوانان در خصوص مسائل مختلفی از جمله تیم ملی فوتبال صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سید حمید سجادی شامگاه چهارشنبه درحاشیه آیین افتتاح و بازسازی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال برای حضور در مسابقات جام جهانی، اظهار کرد: این روزها همه به فکر تیم ملی هستند و پیشاپیش آرزو‌ می کنیم اعزام های تیم ملی فوتبال با همین شرایط خوب و کیفیتی که دارد اتفاق بیافتد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ او با بیان اینکه تیم ملی فوتبال دو‌بازی تدارکاتی بسیار خوب پیش رو دارد، افزود:

تیم ملی برای یک بازی تدارکاتی در تهران و یک بازی تدارکاتی دیگر هم در دوحه قطر به میدان خواهد رفت.

وزیر ورزش و جوانان گفت:

تمام تمهیدات و مقدمات از سوی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش انجام شده است تا این تیم بتواند به شکل خوبی دور هم جمع شوند؛ همچنین چند مرحله بازبینی فنی و دوره های اردویی کوتاه مدت را آقای کی‌روش سرمربی تیم ملی برنامه ریزی کرده اند؛ بررسی های فنی را برای بازیکنانی که در ایران بودند به خوبی انجام دادند و یکسری از بازیکنان ما نیز در خارج کشور هستند.

دکتر سجادی تصریح کرد:

به گفته کارشناسان یکی از بهترین تیم‌های ملی ادوارگذشته را در این دوره سراغ داریم؛اهالی فوتبال خیلی امیدوار هستند و ما هم همینطور ؛ کارشناسان فدراسیون فوتبال و کادر فنی و تک ‌تک عزیزان به تیم ملی امیدوار هستند؛ بسیار برنامه ریزی های دقیق وتخصصی صورت گرفته است ؛ گزارش های رسیده به من در خصوص تیم ملی نیز عاری از هرگونه حاشیه است

دکتر سجادی در ادامه گفت:

برای بازدید، آیین افتتاح و بهره‌برداری از چندین پروژه ورزشی که به همت وزرات ورزش و اداره کل ورزش و جوانان و مسئولان استانی و نمایندگان به ویژه نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی آماده شده بود به پلدختر آمدم. وی افزود: با استفاده از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان لرستان و تاکید ایشان برای توجه به پلدختر و نظر مساعد در ستاد در زمان تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری اعتبار خوبی برای ورزش استان در نظر گرفته شد. وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه 10 میلیارد تومان در سفر ریاست جمهوری و 15 میلیارد تومان هم قبل از آن برای مجموعه ورزشی پلدختر هزینه شده عنوان کرد: اعتبارات سفر ریاست جمهوری خیلی خوب و بهینه در مجموعه ورزشی پلدختر هزینه شده است که این راه را باز هم ادامه می‌دهیم و از ظرفیت‌های دیگر هم استفاده می‌کنیم. وی با اشاره به اینکه استان لرستان از استان‌های پیشرو در عرصه‌های ورزشی است بیان کرد: برای ورزش استان لرستان در قسمت‌های مختلف که نیاز به توجه و رسیدگی دارند از سایر ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

سجادی با بیان اینکه به فوریت با معاون امور جوانان برنامه‌ریزی می‌کنیم که اتفاقات مهمی از محل اعتبارات جوانان در نظر بگیریم، گفت:

ساماندهی کلی برای خانه‌های جوان، فعالیت سمن‌ها، اوقات فراغت جوانان و برنامه‌های تکمیلی و یک بازبینی در نوع کیفیت اعطای وام‌های ازدواج و اشتغال برنامه‌هایی است که برای جوانان پیش‌بینی کردیم، چون حق استان لرستان بیشتر از این مقدار است و ما هم وظیفه داریم که دستور موکد رئیس جمهور مبنی بر رسیدگی به استان لرستان را انجام دهیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی