|

تیم بعدی مسی مشخص شد!

فوق ستاره آرژانتینی آخرین قسمت دوران حرفه ای خود را دور از اروپا سپری خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

انتظار می رود لیونل مسی با پایان قراردادش با پاری سن ژرمن در تابستان 2023 به صورت رایگان به اینترمیامی بپیوندد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ طبق گزارش The Athletic، اینترمیامی انتظار دارد که این بازیکن 35 ساله در ماه های آینده به این باشگاه بپیوندد و مذاکرات پس از جام جهانی ادامه خواهد داشت. قرارداد برنده 7 توپ طلا در پایان این فصل در پایتخت فرانسه تمام می شود و او هنوز قرارداد جدیدی با پاری سن ژرمن امضا نکرده است.

باشگاه سابق بارسلونا نیز ممکن است برای بازگرداندن او به اسپانیا اقدام کند، اما به نظر می رسد مسی راهی ایالات متحده شود. به نظر می رسد اینتر میامی، تیم MLS که مالکیت مشترک آن با دیوید بکام کاپیتان سابق انگلیس است، در مذاکرات با مسی به مرحله پیشرفته ای رسیده است. در نتیجه آنها انتظار دارند که او در ماه های آینده با این باشگاه قرارداد امضا کند. بحث در مورد انتقال احتمالی بین مسی و اینترمیامی چند سالی است که ادامه دارد و همه طرف ها به طور فزاینده ای متقاعد شده اند که زمان نهایی شدن این انتقال فرا رسیده است. خورخه و خوزه ماس شرکای بکام در اینتر میامی در حال مذاکره با نمایندگان لیونل مسی هستند و همچنین در چند هفته گذشته جلسات متعددی با پدرش خورخه داشته اند.

هنوز هیچ توافقی نهایی نشده است و مذاکرات تا پس از جام جهانی که ماه آینده در قطر آغاز می شود، متوقف خواهد شد. مسی از ژانویه می تواند با هر باشگاهی که بخواهد قرارداد اولیه امضا کند. اگر او به میامی منتقل شود، جایی که خانواده‌اش در حال حاضر دارایی هایی در آن شهر دارند، بدون شک به مطرح‌ترین بازیکن MLS تبدیل خواهد شد. این باشگاه که در سال 2018 تأسیس شد و دو سال بعد به MLS ملحق شد، فصل عادی را در جایگاه ششم کنفرانس شرق به پایان رساند و به پلی آف راه یافت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی