|

کی روش مراقب 4 ستاره تیم ملی فوتبال آمریکا باشد!

در ترکیب تیم ملی آمریکا بازیکنانی حضور دارند که امید هواداران این کشور را برای درخشش در جام جهانی 2022 قطر بالا برده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال آمریکا یکی از تیم های است که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛  آمریکا در گروه دوم با تیم‌های ایران، انگلیس و ولز همگروه است و در نخستین بازی خود به مصاف ولز خواهد رفت. روزنامه الوطن قطر در گزارشی به معرفی تیم ملی فوتبال آمریکا پرداخت و از ۴ بازیکن کلیدی و سرشناس این تیم سخن به میان آورد که پیش بینی می‌شود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدرخشند.

کریستیان پولیسیچ

سرشناس ترین بازیکن فوتبال آمریکا در سال های اخیر به شمار می آید. او بعد از درخشش در بوروسیا دورتموند راهی چلسی شد تا جایگزین ادن هازارد در این تیم شود. پولسیچ فصل قبل آسیب دیدگی شدیدی داشت و همین باعث شد تا بازی های زیادی را از دست دهد. او در فصل جاری رفته رفته خود را به ترکیب چلسی رسانده است و در ۱۱ بازی تیم در لیگ جزیره ۱۰ بار به میدان رفته و یک گل هم به ثمر رسانده است.

پولیسیچ ۵۲ بار پیراهن تیم ملی فوتبال آمریکا را بر تن کرده است و ۲۱ گل هم به ثمر رسانده است.

ماکینی

در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ بود که از شالکه به یوونتوس پیوست. او در فصل جاری از بهترین های یوونتوس بوده است و عملکرد درخشانی در این تیم سرشناس ایتالیایی داشته است. ماکینی در دیدار اخیر یوونتوس برابر بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد، این درحالی است که در بازی اخیر یووه در سری A برابر امپولی هم دروازه حریف را باز کرد تا نشان دهد که قبل از جام جهانی به آمادگی بالایی دست پیدا کرده است.

ماکینی به همراه تیلور آدامز ستاره لیدز  دو هافبک کلیدی آمریکا در میانه میدان هستند.

جیوانی رینا

بوروسیا دورتموند همواره از تیم های بوده است که استعدادهای بزرگ را در اختیار داشته است. در فصل جاری هم دورتموند استعدادهای بزرگی را در اختیار دارد که یکی از آنها جیوانی رینا ۱۹ ساله است که در جام جهانی ۲۰۲۲ برای آمریکا به میدان خواهد رفت و پیش بینی می شود که با پیراهن این تیم بدرخشد.

رینا در فصل جاری با پیراهن دورتموند عملکرد بسیار خوبی داشته است و هم در  لیگ قهرمانان اروپا و هم در رقاب های بوندسلیگا درخشیده است به طوریکه در بازی اخیر این تیم هم در بوندسلیگا گلزنی کرد.

تیموته وه آ

در فوتبال فرانسه و برای لیل بازی می کند. او فرزند ژرژ وه آ اسطوره فوتبال آفریقا است. تیموته سابقه حضور در پاری سن ژرمن و سلیک را هم در کارنامه دارد. او در فصل جاری کمتر برای لیل به میدان رفته است اما سرمربی  تیم ملی فوتبال آمریکا اعتماد زیادی به این بازیکن دارد وبه احتمال خیلی زیاد در ترکیب اصلی آمریکا در جام جهانی به میدان برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی