|

طارمی در کنار لیونل مسی

مهدی طارمی در کنار سه ستاره دیگر، کاندیدای تصاحب عنوان بهترین بازیکن هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا شد.

لینک کوتاه کپی شد

با پایان دور پنجم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و به رسم هفتگی، یوفا اقدام به انتشار لیست نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن هفته رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کرده است که در این میان، نام مهاجم ایرانی پورتو نیز دیده می شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ مهدی طارمی موفق شد شب گذشته در استادیوم یان برایدل 2 گل وارد دروازه میزبان کرده و روی گل سوم تیم که توسط استفن اوستاکیو به ثمر رسید، نقش اصلی را ایفا کند. عملکرد خوب او سبب شد تا این بازیکن عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص دهد.

حالا مهاجم بوشهری پورتو در کنار سه بازیکن دیگر، نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا هستند. لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی پاریس در دیدار این هفته تیمش 2 گل زد و 2 مرتبه نیز پاس گل داد و عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت.

رافا سیلوا هافبک تهاجمی و پرتغالی بنفیکا نیز روز سه شنبه توانست 2 بار دروازه یوونتوس را باز کند و نفر سوم این لیست است. بالاخره، جیووانی سیمئونه که در شب حذف تیم پدرش از لیگ قهرمانان توانست برابر گلاسکو رنجرز بریس کند، دیگر فرد حاضر در این فهرست است.
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی