|

(عکس) بزرگ‌ترین کشتی لوکس اروپا هتل جام جهانی قطر شد!

مالک بزرگ‌ترین کشتی تفریحی در اروپا از استقرار این کشتی در دوحه قطر برای اقامت هواداران فوتبال در طول جام جهانی خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

وب سایت فرانسوی TFIINFO اعلام کرد که کشتی "MSC World Europa" امروز فرانسه را به مقصد دوحه ترک کرد تا به هتلی شناور برای میزبانی از هواداران جام جهانی 2022 قطر تبدیل شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ این بزرگترین کشتی تفریحی ساخته شده در اروپا است و به گفته مالک آن رویال کاریبیان، طول آن 333 متر و ارتفاعش 68 متر است. همچین انرژی این کشتی از گاز طبیعی تامین می‌شود.

کشتی MSC World Europa مستقیما از کارخانه‌های کشتی‌سازی در فرانسه حرکت کرده و اولین کشتی در نوع خود است که از گاز طبیعی نیرو می‌گیرد.

این کشتی قرار است در تاریخ 13 نوامبر (22 آبان)، یک هفته قبل از شروع جام جهانی، به دوحه برود و با اعلام سایت کمیته عالی تحویل و میراث، مشخصات آن به شرح زیر است:

5 ستاره 

2633 کابین 

6 استخر مرکز آبگرم و سلامتی 

فروشگاه‌های خرده‌فروشی و خرید 

طولانی‌ترین سرسره خشک در دریا 

13 رستوران

جام جهانی 2022 قطر از 29 آبان و دیدار قطر مقابل اکوادور در چارچوب افتتاحیه این رقابت‌ها آغاز خواهد شد و بر اساس گفته مسئولان کشور میزبان، انتظار می‌رود این مسابقات یکی از پربازدیدترین رویدادهای فوتبال در تاریخ باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی