|

نامه عجیب فدراسیون فوتبال به فیفا!

مسئولان فدراسیون فوتبال نامه عجیبی را به فیفا ارسال کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

در مرداد ماه امسال بود که فیفا رای پرونده شکایت مارک ویلموتس را اعلام کرد و فدراسیون فوتبال کشورمان به پرداخت ۳ میلیون و ۳۲۵ هزار یورو علاوه بر پرداختی‌های گذشته به این مربی محکوم شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ بعد از اینکه این رای به فدراسیون فوتبال ابلاغ شد، این فدراسیون باید مطالبات مربی بلژیکی را پرداخت می‌کرد و برای این مساله فیفا چند روز قبل طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که تکلیف مطالبات این مربی را مشخص کنید.

از نامه ای که فیفا به فدراسیون ارسال کرده 10 روز گذشته و فدراسیون فوتبال 10 روز دیگر فرصت دارد تا تکلیف مطالبات سرمربی اسبق تیم ملی را مشخص کند.

طبق پیگیری‌ها، فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به فیفا از این نهاد خواستار کمک شده است. این فدراسیون در نامه خود تاکید کرده با توجه به تحریم ها و اینکه فدراسیون فوتبال ایران حتی نمی‌تواند از پولهای بلوکه شده خود در فیفا استفاده کند آنها چه راهکاری را برای پرداخت مطالبات این مربی پیشنهاد می‌دهند؟ در واقع فدراسیون فوتبال از فیفا راهنمایی خواسته تا در این شرایط سخت چگونه مطالبات مرد بلژیکی را پرداخت کند.

پیش از این فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرده بود فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نمی‌تواند از مطالباتش در این نهاد برداشت انجام بدهد و مطالبات مربیان و بازیکنان طلبکار را از این طریق پرداخت کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی